Piech o wynalazcy mRNA

Wynalazca mRNA dr Robert Malone apeluje do rodziców: NIE PODAWAJCIE dzieciom tych preparatów! [WIDEO]

przez | 20 grudnia 2021

– 16 grudnia obecnego roku wprowadzono możliwość przyjmowania preparatów, które są w fazie badań przez dzieci od 5 lat. Przedstawię apel wynalazcy technologii mRNA, pana doktora Roberta Malone, który na swoich profilach apeluje do rodziców na całym świecie, a w Polsce ten apel zaprezentował i opublikował portal PCH24 – mówi Rafał Piech.

Wynalazca mRNA i jego apelu

Treść apelu doktora Roberta Malone: Zanim podejmiecie nieodwracalną w skutkach decyzję o podaniu zastrzyku swojemu dziecku, podam naukowe fakt, które dotyczą tej szczególnej szczepionki genetycznej, która jest oparta na stworzonej technologii mRNA.

Dr Robert Malone apeluje do rodziców

Dalsza część apelu brzmi: Istnieją trzy kwestie, które rodzice muszą zrozumieć, zanim podejmą tą decyzję. Po pierwsze, genom wirusa zostaje wstrzyknięty do komórek dzieci. Zmusza on organizm do wytwarzania toksycznych białek kolczastych. Te białka często powodują trwałe uszkodzenia newralgicznych narządów dziecka, w tym ich układu nerwowego, ich serca i naczyń krwionośnych z wywołaniem skrzepów włącznie oraz ich układu rozrodczego. Musimy także wiedzieć, że ta szczepionka może wywoływać fundamentalne zmiany w układzie odpornościowym. Najbardziej niepokoi, że kiedy te szkody już wystąpią, to nie da się już odwrócić ich skutków.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 390

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Brzenczydupa

Pamiętam jak ok rok temu przeczytałem informację o tym jak Wikipedia fałszuje wpis o tym kto jest twórcą technologi mrna. Wszystkie portale typu fakehunter należą do mainstreamu i ich jedynym celem jest potwierdzenie panującej propagandy w internecie jak widać całkiem skutecznie.

Dawid

Serio nikt nie potrafi korzystać z wyszukiwarki i przeczytać, że to nie jest twórca? Czy was popierdzieliło do reszty? Rozumień manipulacje ale to jest chore kłamstwo czarno na białym. Wstyd mi za takich ludzi a zwłaszcza Polaków…

Mati

Szacun dla takiego Prezydenta, też tak uważam jak on, już dawno wiedziałem że to wał i chcą nas zniewolić

myslezetaktrzeba

Polecam obejżeć wykład odnośnie wynalazcy technologii MRNA https://www.youtube.com/watch?v=PIfr2PqPYEk&list=TLPQMDgwMTIwMjGIz63VWHF1vA&index=3

Karol

Malone nie jest „wynalazcą” mRNA. Polecam przeczytać wpis na FakeHunterze.

Last edited 1 miesiąc temu by Karol
Scooby

Aha. A fake hunter jest walid.

Rafał

Tak tak, czytaj sobie dalej Wikipedię…

MissSul

konsekwencje szczepienia dzieci – autyzm, ocd, skleroza w wieku dziecięcym/młodzieńczym, niewydolność układu nie tylko krążenia – także pełne ręce roboty dla lekarzy, pełna opieka medyczna, brak zdolności do wykonywania pracy, jak brak rodziny, to opieka państwa!!!!!!

Dr.Brazil

No, jeśli Fake Hunter uważasz za autorytatywne źródło wiedzy, to grubo.

edek

Znalazłem tam jakiś bełkot, z którego nic nie wynika, a na pewno nie wynika, że Malone się myli. Mogę jedynie stwierdzić, że w kwestii szczepionek nie jst prowadzona rzetelna dyskusja. I to daje do myślenia. Czy ktoś ma coś do ukrycia, że unika takiej dyskusji???

Tomasz

Szacun dla prezydenta Siemianowic Śląskich. Zazdroszczę mieszkańcom takiego człowieka

buba

To po co pan doktor wynalazł tą cudowną technologię, skoro jest ona taka szkodliwa dla ludzi?

Włodek

Nobel wynalazł dynamit nie do zabijania .

Last edited 1 miesiąc temu by Włodek
Jerzy Andrzej

A Andriej Sacharow „dał” ruskim bombę wodorową i dostał pokojowa nagrodę Nobla.

L.

Nie „dla ludzi”, tylko „dla dzieci”. Chodzi o liczność komórek macierzystych i wielokrotnie większą szansę na tzw. samoistną odwrotną transkrypcję mRNA do genomu. W przypadku dorosłych i prawidłowo wykonanego szczepienia szansa jest bliska zeru, a i potencjalny wpływ na inne pochodne komórki wielokrotnie mniejszy.

Wojtek
Rafał

Aby zaszła odwrotna transkryptaza mRNA do DNA, potrzebny jest odpowiedni enzym odwrotnej transkryptazy, który nie posiadają żadne koronawirusy, takie enzym posiadają np. HIV, który zaliczany jest do rotawirusów. Podczas szczepienia podawany jest tylko fragment mRNA kodujący otoczkę białkową, to są te „kolce”. Nie posiada on żadnych możliwości odwrotnej transkryptazy.

Łucja

W zamyśle miała służyć w do leczenia chorób genetycznych. Klasyka.

Scooby

Raka.

Magdalena

Aby leczyć nowotwory- gdy nie ma już innego leku i tylko jedna szansa- mRNA

Tomasz

To po co ktoś wynalazł i produkuje bomby, broń wszelkiego rodzaju skoro unicestwia wiele istnień

Emil

Dorosłemu raczej nic poważnego nie wyrządzi, zabrał głos po tym jak poszło to za daleko i wzięli się za dzieci, u których komórki, układ immunologiczny etc.. jest dopiero w fazie rozwoju. W tym uzasadnione obawy Malona.

ludzie wlaczcie myslenie

strona profesorska experientia wroclaw. Calkowicie sie zgadza z tym oswiadczeniem.