Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz obnaża sekciarstwo i FAŁSZYWY patriotyzm. Padliśmy ofiarą REWOLUCJI?! [WIDEO]

przez | 7 grudnia 2021

Rafał Ziemkiewicz wypowiada się o swojej nowej książce zatytułowanej „Strollowana rewolucja”. Zasadnicze pytanie brzmi: czy jesteśmy w stanie przeciwdziałać powodzi, z jaką mamy obecnie do czynienia? Czy to oznacza, że w czasie powodzi pozostaje nam tylko lamentować i twierdzić, że nic już nie da się zrobić? Odpowiedź Rafała Ziemkiewicza brzmi dosadnie: „Nie! Gdyż mnóstwo da się wtedy zrobić”. Można stawiać wały w takiej sytuacji, można mądrze gospodarować zasobami, można przeciwdziałać. Jak to jest zatem z tym, co redaktor Ziemkiewicz przedstawia nam w swojej książce?

„Strollowana rewolucja” z polskiego punktu widzenia, lecz nie o Polsce

– Ta książka jest o tyle inna, że jest to pierwsza książka nie o Polsce i nie jest skupiona na polskich sprawach. Oczywiście książkę pisałem z polskiego punktu widzenia z myślą o wnioskach dla Polski. Jednak chciałem napisać książkę, która pozwala mnie samemu ogarnąć to, co dzieje się na świecie i to wszystko zrozumieć. Żyjemy w obliczu pewnej przemiany, którą ja nazywam końcem świata – wyjaśnia redaktor Rafał Ziemkiewicz.

Koniec świata i co dalej?

Na pewno nie powinniśmy obawiać się końca świata. Tych końców świata już trochę było. Wtedy świat się kończy i rodzi się coś nowego. Była I i II wojna światowa, była rewolucja francuska, były inne ważne wydarzenia, kiedy to świat się diametralnie zmieniał. O tym między innymi jest najnowsza książka Rafała Ziemkiewicza pod tytułem „Strollowana rewolucja”.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.2 / 5. Liczba ocen. 26

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

Zenada, a moglbys chlopie uczciwie powiedziec – czym jest prawica?? Nie zapomnij tylko wspomniec o prawicowych rzadach z przed II wojny swiatowej; prawicowy bedzwal premier angielki, prawicowy premier Francji, prawicowy Polski rzad z maczala Bekiem i ichna ucieczka do Angli pozostawiajac krwawiacy Narod… A dzisiejsi prawicowi dzialacze odwiedzaja w szpitalu LUDOBOJCE Pinocheta w szpitalu z obrazkiem Matlki Boskiej, a inny dzialacz prawicowy oficjalnie z zachwytem opowiwda sie za wspanialymi rzadami owego Pinocheta – zatem juz tylko pozostaje zapytac – czym dla prawicy jest Czlowiek???