Robert Winnicki o kopalni Turów

Robert Winnicki vs TVPiS: Trzeba OLAĆ ten wyrok ws. Kopalni Turów i DOGADAĆ się z Czechami!! [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Robert Winnicki mówi, że Unia działa pozatraktatowo oraz wykorzystuje swoje instytucje w ten sposób, że jeśli chodzi o zablokowanie Nord Stream 2, czyli rozwiązania skrajnie niekorzystnego gospodarczo dla wielu krajów Unii Europejskiej, zwłaszcza Europy Środkowo-Wschodniej, to wtedy instytucje unijne nie działają. Jeśli natomiast chodzi o to, aby przywalić Polsce, to instytucje unijne potrafią działać bardzo sprawnie.

Według Winnickiego nie ma żadnej zasady subsydialności. Unia Europejska od momentu powstania dąży do federalnego superpaństwa. Taka jest niestety prawda. To jest oczywiste, że w tym kierunku są kolejne zmiany i kryzys covidowy oraz kryzys gospodarczy Unia Europejska i jej elity oraz agendy wykorzystuje, żeby ostatecznie powstało to superpaństwo.

Jeśli natomiast chodzi o spór z Czechami odnośnie kopalni węgla brunatnego w Turowie, to powinniśmy olać Unię Europejską i rozpocząć negocjacje właśnie z Czechami. Takie rozwiązanie zdaniem posła Konfederacji Roberta Winnickiego będzie najkorzystniejsze dla Polski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments