Jaruzelski i Rockefeller

Rola i Kornaś: O czym Jaruzelski rozmawiał z Rockefellerem? UJAWNIAMY szokujące kulisy manipulacji! [WIDEO]

przez | 16 grudnia 2021

O czym jest książka, którą napisali Marcin Rola oraz Jarosław Kornaś? Na kanale redaktora Marcina Rola będzie rozmowa na temat książki „Kulisy manipulacji”. Istotne jest także to, jakie teorie spiskowe są opisywane w książce. Co zatem znajduje się w tej książce. Jak teoria spiskowa powstania właśnie tej III RP stała się faktem? Teraz mamy system, który został wprowadzony w 1989 roku i rządy w Polsce wyglądają tak, że raz my rządzimy, potem wy, potem znów my, potem wy, i tak w kółko.

Rola i Kornaś o książce

Marcin Rola wprost mówi, że książka jest skierowana głównie do młodych ludzi. Chodziło o to, aby ukazać wszystkim, jak to się stało, że 5 milionów ludzi musiało wyjechać z Polski. Zostali oni pozbawienie mieszkania w Polsce tylko dlatego, że musieli wyjechać za lepszym życiem na przykład do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec lub Irlandii. Autorzy książki starają się na te wszystkie pytania odpowiedzieć, poprzez dowody i poprzez faktu.

Mafie, służby i loże. Kto rządzi w Polsce?

Jak doszło do tego, że państwo Polskie zostało zawładnięte i opanowane przez komuchów, przez ten zbrodniczy system III RP, który został zbudowany przez służby, mafię i loże. Wszystkie te fakty są zawarte w tej książce.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 51

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lucjan.krzysiak

Polska jest pod okupacja yidokomuny–ktora kompletnie rozwalila panstwo i Narod/niestety/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!