premier Morawiecki o Nowym Ładzie

Rząd jest BANKRUTEM! Oni nie mają ZŁAMANEGO grosza! PiS nie ma nic oprócz nie swoich pieniędzy [WIDEO]

przez | 14 września 2021

Rząd jest spłukany. Mamy ogromne długi, a te będą jeszcze większe. Wszystko to zawdzięczamy polityce Prawa i Sprawiedliwości. Jest to partia skrajnie etatystyczna, która „robi” wiele, ale nie za swoje pieniądze, tylko za cudze. Musimy wiedzieć, na co idą nasze pieniądze z podatków. PiS odważnie wygłasza opinie na temat tego, jak świetnie się Polska rozwija, jak Polakom żyje się lepiej. Jednak czy tak jest naprawdę? Sami odpowiedzcie sobie na te pytania.

Niedawno Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło program dla Polaków i Polski o nazwie „Nowy Ład”. Partia rządząca uważa, że to jej ogromny sukces. Czy jednak zmiany zaproponowane w „Nowym Ładzie” nie będą mieć niekorzystnego wpływu dla wielu Polaków, głównie tych, którzy prowadzą własną firmę.

PiS bezlitośnie łupie nas nowymi podatkami. Wszystko w imię rozwoju Polski oraz poprawienia warunków życia Polaków. Musimy jednak głębiej przyjrzeć się temu, na co idą pieniądze z naszych podatków. Czy ten socjalizm w wydaniu Prawa i Sprawiedliwości kiedykolwiek się skończy? Premier Morawiecki ładnie mówi, jak jemu zależy na tym, aby Polacy żyli w dobrobycie. Wszystko jednak sprowadza się do nałożenia kolejnego podatku, na czym stracą nie tylko firmy, ale również konsumenci.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lucyna

Czy jeśli kupię chleb u piekarza i nie zjem go do końca to mogę go zwrócić i odzyskać nadpłacone pieniądze?

Alien

Taaaa…bankrut z 40 milionami na koncie z przekrętów kowidowych….chciałbym być takim biedakiem z taką kasą na koncie i płakać że jetem bankrutem….A lemingi łykaja wszystko jak ciepłe kluchy…..no ale to lemingi….więc wybaczamy….bo kasa na koncie się zgadza….