Sebastian Ross o Covidzie

Sebastian Ross: BUNT i zamieszki w Australii! – TOTALNY ZAMORDYZM covidowy! W Polsce i UK będzie to samo? [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Trwają protesty w Australii przeciwko lockdownowi oraz przeciwko przymusowym szczepieniom. W Internecie pojawiły się kolejne nagrania, z których wynika, jak agresywnie działa policja w Australii wobec protestujących obywateli tego kraju. Sytuacja wygląda bardzo źle i nie jest pod kontrolą. Policja reaguje często bardzo brutalnie.

– Co się dzieje w Australii i czy do tego dojdzie także w Polsce oraz UK? Myślę, że jako Polacy, powinniśmy śledzić to, co dzieje się w Niemczech. My w Wielkiej Brytanii patrzymy na to, co dzieje się w Australii i w Kanadzie, i nie dowierzamy. Jest tam podobne prawo, podobna mentalność ludzi, ale na szczęście do nas to jeszcze nie dochodzi – komentuje zaistniałą sytuację Sebastian Ross.

– Kiedy patrzę na Australię, to nie wiem, o co tam chodzi. Oni mieli w tamtym roku ogromny sukces w walce w pandemią, jak sami twierdzą. Zamknęli na kilka miesięcy kraj i myśleli, że tak się pokona koronawirusa. Jeszcze chwalili się tym, że wszystko zamykali i że będzie wszystko ok. Tak niestety się nie stało – dodaje Ross.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.2 / 5. Liczba ocen. 22

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kibel

Szataniści zabierają wolność na całym świecie więc walczcie ludzie o normalność.