Sebastian Ross Omikron

Sebastian Ross: Media straszą nas OMIKRONEM! Wraca LOCKDOWN, kiedy to się skończy?! [WIDEO]

przez | 22 grudnia 2021

– Obawiać się lockdownów zawsze się powinniśmy, gdyż rządzą nami szaleńcy. Czy Boris Johnson nas nie pozamyka? To, co dzieje się w Wielkiej Brytanii w czasach tak zwanej pandemii koronawirusa, to skandal i to woła o pomstę do nieba. Niestety takich czasów dożyliśmy, kiedy to politycy w Wielkiej Brytanii, i nie tylko, zupełnie nie liczą się z dobrem obywateli i podejmują irracjonalne decyzje. Oczywiście najłatwiej jest wszystko pozamykać. Zamknąć gospodarkę, zamknąć firmy, zakazać ludziom pracować. Jednak co wtedy ci ludzie mają robić, z czego mają żyć, jak mają przetrwać.

Sebastian Ross Omikron w Europie

– Środkowa Europa pozamykana. Dosłownie dzień w dzień to samo się dzieje. Coś się ustala. Wybuchła afera. Wszystko zaczęło się od tego, że wypłynęła na jaw konferencja prasowa rzecznika Borisa Johnsona z zeszłego roku, kiedy to ogłoszono lockdown oraz zakazano również spotykać się z rodzinami, nie wolno było wyjeżdżać z Anglii, ze swojego miasta, i nagle wypływa to, że pani rzecznik rządu stoi lekko zmęczona po imprezie i mówią dziennikarze, dlaczego odbyła się impreza, a ona mówi, że nie wie o co chodzi.

Jak wygląda Europa w czasach koronawirusa?

Rzekoma pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że w wielu krajach Europy politycy decydują się na nieprzemyślane decyzje i postępują nielogicznie. Wydaje się, że trzeba nałożyć restrykcje oraz kary za ich nieprzestrzeganie oraz nakazać ludziom się szprycować. Jednak czy to jest właściwe rozwiązanie problemów?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 10

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!