Profesor Magdalena Środa o antyszczepionkowcach

SKANDAL! Magdalena Środa życzy ŚMIERCI osobom NIEZASZCZEPIONYM! „To antyszczepionkowcy, ruch kretynów” [WIDEO]

przez | 6 października 2021

– Dzisiaj składamy pismo w imieniu Roberta Winnickiego w kwestii bardzo skandalicznej ze względu na to, że pracownik Uniwersytetu Warszawskiego, Magdalena Środa powiedziała w sobotę bardzo haniebne słowa. Wypowiedziała słowa, których profesor polskiej uczelni nigdy nie powinien powiedzieć.

– Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło – powiedziała Magdalena Środa.

– Są to słowa niegodne pracownika Uniwersytetu Warszawskiego i dlatego zwracamy uwagę rektorowi tej uczelni na to, by wyciągnął konsekwencje wobec swojego pracownika. Tym bardziej, że niejednokrotnie Uniwersytet Warszawski wyciągał konsekwencje i kary dyscyplinarne za dużo bardziej błahe sprawy wobec pracowników i studentów. Wydaje nam się, że byłoby bardzo źle, jeśli ta wypowiedź byłaby pozostawiona bez odpowiedzi oraz bez konsekwencji. Oczywiście szanujemy autonomię Uniwersytetu Warszawskiego. Jednak wydaje nam się, że bardzo źle byłoby przyjęte, gdyby pracownik, który zresztą jest dodatkowo wykładowcą etyki, dawałby zły przykład dla studentów, którzy się kształcą na tej uczelni.

Nie wolno życzyć śmierci prawie połowie Polakom, którzy są przeciwni szczepieniom i nie chcą przyjąć szczepionki. Jest to wręcz nieodpowiedzialne oraz skandaliczne. Konfederacja reaguje na wypowiedź pani profesor Magdaleny Środy. Nie ma zgody na takie wypowiedzi i muszą zostać wyciągnięte konsekwencje. Czas pokaże, co przyniosą kolejne dni.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „SKANDAL! Magdalena Środa życzy ŚMIERCI osobom NIEZASZCZEPIONYM! „To antyszczepionkowcy, ruch kretynów” [WIDEO]

    1. Mała Mi

      Mówi się że jak Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum zabierze. Ludzie czy my się z tego letargu nie obudzimy???. Ile złego jeszcze musi się wydarzyć ilu niewinnych ludzi musi jeszcze umrzeć abyśmy zrozumieli co jest najważniejsze!!!. Człowieku gnasz za dobrobytem za kasą a nie znasz dnia i godziny….. rodzisz się goły i taki też umrzesz. Nic z tego świata co materialne nie zabierzesz!!!. Więc czego się boisz???. Strach jest największą bronią jaką ten globalny system wykorzystuje. Zacznijmy o siebie nawzajem walczyć a nie przeciwko sobie!!!.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *