Sławomir Mentzen o biznesie

Sławomir Mentzen – Początki biznesu: od 1 do 90 pracowników, praca 14h dziennie, biznes w Polsce [WIDEO]

przez | 11 września 2021

Sławomir Mentzen jest nie tylko politykiem, lecz także biznesmenem oraz w pewnym sensie naukowcem. Mentzen ma doktorat z ekonomii. Musiał w przeszłości zdecydować czy chce poświęcić się karierze naukowej, czy też biznesowi. Wybrał to drugie. Dr Mentzen rozpoczął działalność biznesową tuż po ukończeniu studiów, mając 24 lata. Odniósł w tym zakresie spory sukces. Mentzen opowiada o rozwoju własnego biznesu. Tutaj obowiązuje zasada od zera do prawie 100 pracowników.

Dr Sławomir Mentzen jest także znanym i szanowanym politykiem Konfederacji. Słynie ze swoich zdecydowanych wolnorynkowych poglądów. Prowadzi także sieć biur rachunkowych. Jednak pierwszym biznesem Mentzena był kantor. Był to niezwykle prosty biznes, gdzie nie była wymagana jakaś skomplikowana wiedza. Wystarczyło mieć trochę własnego kapitału, żeby sprzedawać i kupować waluty.

Warto zatem posłuchać ciekawych wypowiedzi Sławomira Mentzena o biznesie, nauce, polityce. Można wyciągnąć z tego wiele wniosków oraz nauk, jak startować w biznesie oraz czym w ogóle jest biznes.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments