słynny ekspert ujawnia

Słynny ekspert UJAWNIA fakty ws. ZGONÓW w Polsce!? Jaka jest prawda? [WIDEO]

przez | 25 grudnia 2021

Słynny ekspert ujawnia. – Mamy do czynienia z walką na emocjach o ludzkie serca. Społeczeństwo jest podzielone pół na pół. Merytorycznie nie ma to żadnego sensu. O tym już wiemy od początku. Nie chodzi tylko o kwestie związane z tym patogenem, ale wiemy też od lat, że jest taki irracjonalny spór między osobami, które się szczepią i nie szczepią. Teraz musimy wrócić do podstawowej kwestii, że osoby, które przyjmują preparat i wierzą w jego moc, to nie muszą się już obawiać innych osób, które ewentualnie tego nie używają i mają być niby nośnikiem tego – mówi Paweł Klimczewski, publicysta oraz działacz społeczny.

Słynny ekspert ujawnia, z czym mamy do czynienia

– Wyczuwam pewien absurd. Otóż widziałem parę różnych oskarżeń, które było bardzo wulgarne i były wymierzone w osoby sceptyczne, może nawet chodziło o obawę, gdyż preparat, który nam się proponuje, jest niesprawdzony i z obawą o swoje życie część osób nie chce go przyjąć i ma do tego pełne prawo – zaznacza Paweł Klimczewski.

Koronawirus i prawda

– Natomiast z drugiej strony musimy dokładnie wrócić do źródeł i zrobić dwa kroki wstecz, zanim będziemy dyskutować o tym, kto tu kogo zaraża. Musimy się pochylić nad tym, co wiemy od blisko dwóch lat. Mianowicie wiemy to, że akurat ten bakcyl jest nie bardziej ani zaraźliwy, ani zjadliwy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 125

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

Policja wszczyna śledztwo kryminalne w sprawie wprowadzenia szczepionek w Wielkiej Brytanii i zmuszaniu ludzi do brania udziału w eksperymencie medycznym.https://justthenews.com/politics-policy/coronavirus/fripolice-open-criminal-probe-uk-vaccine-rollout-after-medical
https://dailyexpose.uk/2021/12/23/update-regarding-the-criminal-complaint/