Żółtek socjalistyczny rząd

Stanisław Żółtek: Oni NIE PRZESTANĄ rozdawać pieniędzy! Socjalna kula śnieżna będzie coraz większa… [WIDEO]

przez | 6 stycznia 2022

Jak tu się dobrze bawić, kiedy takie rzeczy dzieją się w państwie? – pyta redaktor pana Stanisława Żółtka z Kongresu Nowej Prawicy. Ja lubię się dobrze bawić, wypić, zapalić, w towarzystwie zaśpiewać, w gronie bliskich mi osób nie zważając na obostrzenia – odpowiada Stanisław Żółtek.

Socjalistyczny rząd

– Ja już od dawna głosiłem, że obecny rząd jest klasycznym, socjalistycznym rządem. Nawet są w nim elementy bolszewizmu. Oczywiście jest to taka lewica pobożna. Nie zgadzam się z tą chęcią władzy do zabierania wolności osobistej i gospodarczej ludziom. Jeżeli chodzi o inflację jest ona ewidentnie powiązana z działaniami rządu. Wywołał ją dodrukiem pieniądza. Dofinansowywaniem ludzi, którzy gospodarce się nie przyczyniają. To jest demoralizujące, że ludzie mniej pracują, bo lepiej jest iść na zasiłek – mówi dalej pan Żółtek na temat aktualnych wydarzeń w kraju.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej.pl

POLSKA MA ZOSTAĆ WYNARODOWIONA, A POTEM ZLIKWIDOWANA. Otwarcie granic na: Setki tysięcy i miliony migrantów to przecież przećwiczona już wielokrotnie metoda szybkiego wynarodowienia państw europejskich i ich rozpuszczania w magmie plemion i grupek tubylców. Gdyby to się faktycznie dokonało, władza lewicy pragnącej reedukacji świata, wielkiego biznesu i centrów decyzyjnych w Berlinie i Brukseli byłaby już niczym nieograniczona, w pełni orwellowska. https://wpolityce.pl/polityka/574513-najpierw-polska-ma-byc-wynarodowiona-a-potem-zlikwidowana