Uchodźcy z Afganistanu

Stany Zjednoczone chcą wysłać UCHODŹCÓW z AFGANISTANU do Polski. Chodzi o 3 tysiące [WIDEO]

przez | 19 sierpnia 2021

Po obecnym rządzie można spodziewać się wszystkiego. Jednak nie można było spodziewać się tego, że USA będzie nam dyktowało i prosiło Polskę o to, żebyśmy przyjęli uchodźców z Afganistanu. W tej kwestii nie chodzi o to, żeby nie pomagać innym narodom, lecz problem ten dotyczy tego, żeby nie zgodzić się na przyjęcie do Polski islamistów z kraju, w którym od 20 lat sytuacja jest niestabilna. Polska leży daleko od Afganistanu. Sąsiedzi tego kraju nie chcą przecież przyjmować uchodźców, a my powinniśmy?

Amerykanie wydali na wojnę w Afganistanie wydali ponad 2 biliony dolarów. Cały świat się obecnie śmieje z USA i oni mają czelność prosić o to, aby Polska przyjęła uchodźców. Otóż, drodzy przywódcy Ameryki, macie tyle pięknej i wspaniałej pustej ziemi, więc tam powinniście umieścić uchodźców z Afganistanu, a nie narzucajcie nam takich działań.

Musimy także odnieść się do działań rządu Prawa i Sprawiedliwości. Otóż dialog z naszymi amerykańskimi przyjaciółmi trwa. Pierwsza porażka rządu. Lex TVN – druga porażka rządu. Ustawa 447 – kolejna porażka. Jak zatem wyglądają rządu PiS-u? Jakie zdanie macie na ten temat?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments