Stany Zjednoczone sankcje

Stany Zjednoczone nałożą SANKCJE na POLSKĘ – Duda, Morawiecki i Kaczyński z zakazem wjazdu do USA [WIDEO]

przez | 15 sierpnia 2021

Dożyliśmy takich czasów, że Stany Zjednoczone rozważają nałożenie sankcji na Polskę. Polska nie została zaproszona na Światowy Szczyt Demokracji. Chodzi o Lex TVN. Mówi się o tym, że przygotowywana jest lista restrykcji dla Polski na wypadek gdyby tak zwana „ustawa medialna” weszła w życie. Sprawa jest bardzo poważna i mogą nas czekać nieprzyjemne konsekwencje ze strony USA.

To jest nieprawdopodobne, jak może państwo, takie jak Stany Zjednoczone, decydować jak ma wyglądać polityka i co może Polska, a czego nie może. Nawet mimo relacji, jakie mamy z USA. W Polsce stacjonują wojska amerykańskie. Niedawno PiS ogłosił Nowy Ład. O co zatem toczy się gra? Polska pokazuje teraz, że jest mocna i pręży muskuły przed Stanami Zjednoczonymi.

Mówi się wprost o nałożeniu sankcji na prezydenta Andrzeja Dudę, premiera Mateusza Morawieckiego oraz Jarosława Kaczyńskiego. Taką informację można spotkać w mediach. Czy to już nie jest przesada i czy mamy wierzyć w takie sensacje medialne? To co dzieje się w Polsce jest bardzo ciekawe w wielu wymiarach.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments