Trader21 o Nowym Ładzie

Trader21 – BUNT albo OCHŁAPY? Rząd będzie kontrolował TWOJE PIENIĄDZE?! [WIDEO]

przez | 19 września 2021

Trader21 wprost mówi, że „Nowy Ład” uderza w klasę niższą oraz w klasę średnią, gdyż wtedy jest wysoka inflacja i topnieją oszczędności Polaków. Jest to nic innego jak rozdawnictwo. Trader21 uważa, że „Nowy Ład” uderza tak naprawdę we wszystkich. Nikt niczego za darmo nie dostanie, gdyż te projekty Prawa i Sprawiedliwości polegają na tym, że wcześniej zabiorą pieniądze Polakom. Im bardziej te podatki będą podwyższane, tym większa będzie motywacja, aby płacić podatki w innych krajach. Nie wiemy czy PiS to przewidział. Polacy od zawsze słynęli z kombinatorstwa. Tak naprawdę na „Nowym Ładzie” nie stracą najbogatsi.

Prawdą jest, że kiedy ludzie dostaną coś za darmo, to nie szanują tych pieniędzy. Według Tradera21 lepsza jest obniżka podatków oraz zwiększenie kwoty wolnej po podatku. Taki system byłby sprawiedliwszy oraz optymalny. Każdy podatek, jaki podniesie lub wprowadzi Prawo i Sprawiedliwość sprawia, że ceny produktów oraz usług będą niższe. Jest to wręcz patologiczna sytuacja. Niestety nie wszyscy Polacy zdają sobie z tego sprawę. Ludzie chcą dostawać coś „za darmo”. Jednak w rzeczywistości nie ma nic za darmo. Każdy socjal powoduje wyższe podatki oraz wyższą inflację.

Jak dotąd państwo miało konkretne pieniądze z podatków od firm, lecz teraz te firmy, na jakie będą nałożone wyższe podatki, będą uciekać do rajów podatkowych. Taka jest prawda i na to musimy się przygotować. Trader21 tłumaczy tę patologiczną sytuację, z jaką będziemy mieć do czynienia w przyszłości. Tym jest właśnie zestaw projektów o nazwie „Nowy Ład”. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. 

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments