traktat antypandemiczny who

Niezależni lekarze miażdżą TRAKTAT ANTYPANDEMICZNY WHO! Konferencja prasowa PSNLiN! [WIDEO]

przez | 6 maja 2022

Niezależni lekarze o WHO

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców ma zaszczyt zaprosić państwa na konferencją prasową, której tematem jest antypandemiczny traktat WHO zatytułowany „Międzynarodowy instrument dotyczący gotowości i reakcji na pandemię”. Cel konferencji jest jasny i niezwykle istotny w obecnych czasach. Otóż chodzi o przedstawienie przez niezależne środowiska zagrożeń, jakie wynikają z wprowadzeniu traktatu dla suwerenności Polski, nie tylko w podejmowaniu decyzji związanych z naszym zdrowiem w sytuacji epidemicznego zagrożenia, ale również z uwagi na pewne efekty społeczne, gospodarcze oraz edukacyjne. Jak dotąd zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) okazały się katastrofalne w skutkach dla polskiego społeczeństwa.

Dorota Sienkiewicz mówi o skutkach decyzji WHO odnośnie pandemii

– Mamy za sobą dwa lata od chwili ogłoszenia pandemii. Polska, jako jeden z wielu krajów, przyjęła rozwiązania zaproponowane przez Światową Organizację Zdrowia. My, jako niezależni lekarze ze stowarzyszenia i wielu ekspertów oraz naukowców, ostrzegaliśmy przed konsekwencjami rozwiązań zaproponowanych przez WHO. Jakie są efekty tych rozwiązań? Możemy to obserwować dzisiaj – mówi Dorota Sienkiewicz z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

W trakcie konferencji uczestniczyły takie osoby: Dorota Sienkiewicz, Anna Kurkowska,  Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź, dr. n. rol. Emilia Sykut-Domańska, Agnieszka Pawlik-Regulska, Justyna Socha, por. Jakub Kuśpit, Paweł Dankiewicz, prof. zw. dr. hab. Ryszard Zajączkowski.

Źródło: PSNLIN

Z antypandemicznym traktatem WHO w autorytarny transhumanizm!

https://wolnosc.tv/z-antypandemicznym-traktatem-who-w-autorytarny-transhumanizm-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 166

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments