Wojciech Cejrowski o Afganistanie

Wojciech Cejrowski DOBITNIE tłumaczy sytuację w AFGANISTANIE. Kim jest Joe Biden i co mówi? [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Wojciech Cejrowski wprost mówi o prezydencie USA, że ma demencję oraz jest pustym garniturem. W czasie konferencji prasowych Joe Biden ucieka, a jak dostaje pytania o Kabul, wtedy unika wypowiedzi i zmienia temat. Nie ma sensu słuchać i dyskutować z Bidenem, gdyż nie jest to kompetentna osoba na tak ważnym stanowisku.

Problem z Afganistanem zaczął się dwadzieścia lat temu, kiedy to strącono dwie wieże oraz zaatakowano Pentagon. Tutaj Biden nie jest w żadnym względzie wyrazisty. Chińczycy oraz Putin cieszą się z tego, że Biden nieudolnie rządzi Stanami Zjednoczonymi. Także Brytyjczycy są oburzeni przemówieniami Bidena. To nie jest poważne i warto takie zachowania oraz decyzje piętnować. Problem z Afganistanem nie został rozwiązany, a Biden wycofuje wojska amerykańskie.

Możemy wprost powiedzieć o klęsce USA i całego NATO odnośnie zaprowadzania demokracji w Afganistanie. Władzę w kraju ponownie objęli Talibowie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Te wszystkie miliardy dolarów wydane na Afganistan przepadły. Władza wróciła do Talibów.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Wojciech Cejrowski DOBITNIE tłumaczy sytuację w AFGANISTANIE. Kim jest Joe Biden i co mówi? [WIDEO]

 1. Alien

  Według mnie to plan z listu Alberta Pike’a się ziszcza a raczej USA go ziszczaja….Bidon dobrze wie co robi mimo iż lemingi myślą że to dementor z demencja…..nic bardziej mylnego….Plan to plan….

  Odpowiedz
 2. Grzegorz

  Sprzęt tam został bo zostanie zdalnie odpalony w kierunku innego kraju. Pójdzie na Talibów. A broń o której Państwo rozmawiacie to nie karabin typu kałach. To wysoko zaawansowana technologia.
  Czemu udajecie że tego nie wiecie?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *