Wojciech Sumliński o zasadach

Wojciech Sumliński: Analiza: w jaki sposób media manipulują ludźmi mówiąc o ZARAZIE? Obnażamy haniebne metody! [WIDEO]

przez | 2 stycznia 2022

– Zasada konsekwencji mówi nam o tym, że zachowania wymagające zaangażowania mają tendencję do samopodtrzymywania się, nawet jeżeli wiemy już, że są błędne. Zasada społecznego dowodu słuszności mówi o tym, że jeżeli wszyscy dookoła postępują w konkretny sposób, to i my powinniśmy postępować w ten sam sposób. Natomiast zasada lubienia mówi o tym, że jeżeli ludzie, których lubimy, których szanujemy, postępują i zachowują się w pewien konkretny sposób, my także powinniśmy robić to, co robią ci ludzie – mówi Wojciech Sumliński.

Wojciech Sumliński o zasadach

– Jest jeszcze zasada niedostępności. Jeżeli coś jest bardzo niedostępne, zyskuje na znaczeniu i na wartości. Wreszcie zasada autorytetu. Autorytet – człowiek, którego szanujemy, z którego zdaniem się liczymy, jeżeli coś mówi, to na pewno ma rację i na pewno tak jest. Wszystkie te zasady decydują o tym, jak zachowują się ludzie i całe społeczeństwa – dodaje Sumliński.

Wojciech Sumliński mówi jak jest o Rządzie Światowym

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 78

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rujevit

Myślałem, że Pan Sumliński znikną z życia publicznego. Cieszę się bardzo, że odnalazłem tą stronę. Uwielbiam Pana słuchać.

Boguslaw

Rad bylbym ten film JEDNAK gdzie indziej zobaczyc, po tym, jak zostal usuniety. Moj Mail to bodek_pasko@yahoo.de.
Dzieki uprzejme za powiadomienie.
Bardzo Was Kocham za ta swietna robote!