Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński OSTRO: „Polin to niebezpieczna idea!” Duda oddaje Polskę Żydom?! [WIDEO]

przez | 6 grudnia 2021

– Powinniśmy zacząć od tego, czym jest Polin. Wiele osób sądzi, kiedy na ten temat mówimy, że to jest tylko taka nazwa. Polin to pewnego rodzaju idea, wizja. Według legendy anioł miał zrzucić karteczkę Żydom, którzy byli przeganiani z całej Europy i wiemy, że właśnie według tej legendy, wszystko w narodzie żydowskim opiera się na takiej opowieści, żeby rzucić karteczkę z napisem: „Tu spocznij!”. Tym jest właśnie Polin – wyjaśnia dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński.

Czym jest Polin?

– Dzisiaj Polin jest pewnego rodzaju ideą. To nie jest inna nazwa dla Polski. To jest pewnego rodzaju idea, w której naród żydowski ma tutaj swoje miejsce. Oczywiście mówię o tym w telegraficznym skrócie. Żydzi mają prawo do bycia w Polsce – dodaje Wojciech Sumliński.

Odzyskanie niepodległości przez Polskę i autonomia żydowska

– Wszystko miało początek po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, kiedy to Żydzi przyszli do marszałka Piłsudskiego i chcieli, aby ten utworzył w Polsce autonomię dla Żydów. Marszałek Piłsudski wprost odpowiedział, że Polska dopiero odzyskała wolność, a wy – Żydzi – chcecie już mieć w Polsce autonomię – cofa się do historii Wojciech Sumliński.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 90

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
January

Żydzi to czarnogłowi , którzy zawsze chcieli nas wyeliminować.