Wojciech Sumliński o Jedwabnem

Wojciech Sumliński POZYWA YouTube za cenzurę Jedwabnego! OSTRO o WESELU Smarzowskiego i swoim wypadku! [WIDEO]

przez | 13 października 2021

– Jeśli chodzi o cenzurę, to staramy się walczyć na miarę swoich sił, środków i możliwości. Bez państwa pomocy nie wygramy tej walki. Na stronie sumlinski.pl prosimy państwa o wsparcie, gdyż chcemy zawalczyć raz jeszcze. Idziemy na wojnę prawną z YouTube. Jesteśmy po analizach prawników i zamierzamy wejść na drogę postępowania sądowego. Jest to taka walka jak Dawida z Goliatem. Jednak podejmujemy tę walkę i wierzmy, że nie tylko w swoim imieniu, ale także w imieniu tych wszystkich, którzy nazywani są antysemitami – mówi dziennikarz śledczy, Wojciech Sumliński.

– Tak naprawdę nikt do końca nie wyjaśnił nam, co znaczy słowo antysemita. W postępowaniu sądowym, na które idziemy, chcemy się dowiedzieć, co właśnie znaczy słowo antysemita oraz chcemy domagać się wyjaśnienia i przeprosin oraz takich działań, które powodują, że nikt nigdy więcej nie będzie szantażowani tym zakłamanym słowem antysemita. Co znaczy w ogóle to słowo? – pyta się Wojciech Sumliński.

– Idziemy na tę walkę i nie wygramy tej walki sami. To będzie ciężka walka i wierzymy, że nie tylko w naszym imieniu, ale także w imieniu tych, którzy domagają się prawdy i którzy chcą zablokować ten wielomiliardowy haracz. Tym haraczem mamy być obciążeni my i nasze dzieci. Zwracamy się do państwa z pomocą na zrzutce (na stronie sumlinski.pl). Jeśli pomożecie nam w tej batalii prawnej, która będzie z pewnością najcięższą batalią prawną, na jaką tylko nas stać. My podejmujemy także szereg innych działań, gdzie prosimy Was o wsparcie. Ta batalia prawna jest nie tylko w naszym imieniu, ale w imieniu wszystkich tych innych, którym zamyka się usta prawdy słowem antysemita – dodaje Wojciech Sumliński.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda o zydach Wojciech Sumlinski

Z*d to najgorsza podla n’a ja na swiecie ,krwiozercza zachlanna.

Adam W.

Są tacy co brzydzą się prawdą. Niestety dostali broń do ręki, które wujek Adolf dał pretekst do stanu dzisiejszego.

Max

Najwieksza zaraza tego swiata i zagrozeniem cywilizacji sa zydzi. Taka jest prawda czy to sie zydom podoba czy nie .Zyd blokuje prawde. Wszystko do czasu.