Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński UJAWNIA fakty o Niedzielskim, pandemii i eksperymentach [WIDEO]

przez | 3 grudnia 2021

– Po filmie „Powrót do Jedwabnego” straciliśmy kanał. Proces z YouTube oraz jest parę innych rzeczy, które realizujemy. Dużo przed nami i wierzę, że razem z państwem przejdziemy tę drogę. Jak widać dużo się dzieje. Można powiedzieć tak, że ten rok był rokiem specyficznym. Większość sił poświęciłem właśnie na film „Powrót do Jedwabnego” – mówi Wojciech Sumliński.

Tomasz Budzyński i książka

– Tomek Budzyński, z którym piszę książkę, skupił się na tym, aby spróbować pójść za ciosem. Nie wzięło się to z nikąd. Tomek Budzyński, jako były szef delegatury ABW w Lublinie, znał jak nikt nie znał wcześniej Andrzeja Izdebskiego, szefa firmy od respiratorów. Był to człowiek służb specjalnych. Ten człowiek był powiązany ze służbami – dodaje Wojciech Sumliński.

Sumliński o różnych powiązaniach

– To właśnie do takich ludzi jak Tomasz Budzyński przybył on. Tę historię dobrze opisaliśmy – zauważa Wojciech Sumliński.

Wojciech Sumliński od wielu lat tropi mafię w Polsce i nie boi się konsekwencji. Jeżeli jest jakaś afera, to pan Wojciech o tym wszystkim informuje opinię publiczną w Polsce. Wcześniej jednak gruntownie sprawdza daną sprawę i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 295

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments