Anna Kubala & Phil Konieczny

Anna Kubala & Phil Konieczny: Jak walczyć z nielegalnymi mandatami oraz nakazem maseczkowym?! [WIDEO]

przez | 9 grudnia 2021

Anna Kubala & Phil Konieczny rozwiewają wszelkie wątpliwości na temat noszenia maseczek.

– Pomówimy sobie o nielegalnym nakazie nakładania masek. Musimy niestety walczyć dalej, gdyż za wiele się w Polsce nie zmienia, aczkolwiek bardzo cieszy mnie to, że coraz więcej ludzi się budzi i coraz więcej osób zaczyna wreszcie myśleć logicznie i się stawiać. To bardzo mnie cieszy. Widać to w różnych centrach handlowych. Pojawia się wiele propagandowych artykułów/postów medialnych, na przykład TVN-u, TVP, czy też innych takich telewizji i portali. Coraz więcej ludzi ma już tego dosyć – mówi Phil Konieczny o sytuacji w Polsce.

Anna Kubala & Phil Konieczny. Czy mamy obowiązek noszenia maseczek?

– Dlaczego o maskach musimy mówić. Ano dlatego, że nasz minister zdrowia ostatnio nawoływał policję do tego, by ta dawała nielegalne mandaty za brak posiadania maski na twarzy. Część osób zaczęła pisać w komentarzach, że prawo się zmieniło, weszły nowe ustawy i że trzeba nosić maseczki. Nie wolno się odwoływać, itd. Chciałbym te tematy wyjaśnić, żeby ludzie wiedzieli na czym stoją. Co się zmieniło i czy mamy obowiązek noszenia maseczek? Jeżeli nie mamy takiego obowiązku, to czy w tym momencie łamiemy prawo? – zapytuje się Phil Konieczny prawniczki Anny Kubali.

Prawniczka Anna Kubala o obowiązujących obecnie przepisach

– Zacznijmy od tego, żebyśmy też ustalili, kiedy my rozmawiamy. Jest 5 grudnia i teraz taki jest stan prawny, bo też chciałam zwrócić uwagę na początku na bardzo ważną rzecz, że obecne rozporządzenie obowiązuje do 17 grudnia, czyli jeszcze 12 dni i uczulam wszystkich na to, żeby zwrócić uwagę pod koniec tego terminu, czy coś się zmieniło, żebyśmy nie byli zaskoczeni. Będą jakieś zmiany. Tylko pytanie jest takie, czy na korzyść, czy na niekorzyść. Nie wprowadzono żadnych nowych wyższego rzędu przepisów – odpowiada Anna Kubala.

Phil Konieczny słynie ze swoich wolnościowych poglądów oraz często nie zgadza się z poprawnie polityczną narracją, jaka płynie z mediów głównego nurtu. Prowadzi też kanał na YouTube, gdzie często udziela komentarzy na tematy finansowe oraz inwestycyjne.

https://www.youtube.com/c/PhilKonieczny/videos

Tym razem Anna Kubala & Phil Konieczny poruszają niezwykle ważny temat, który dotyczy obowiązku noszenia maseczek w Polsce w związku z rzekomą pandemią koronawirusa.

Radca Prawny Anna Kubala: https://www.facebook.com/AnnaKubalaradcaprawny/

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 90

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zbigniew

ale ty jesteś słaba, jesteś prawnikiem ?dukasz jak gimnazjalista

Mateusz

No niestety, ale Pani tłumacząc procedurę odwołania się od decyzji sanepidu nie potrafiła podać konkretnie podstawy zaskarżenia, a więc w zasadzie nie potrafiła wyjaśnić czemu ten mandat bedzie nielegalny. Bardzo kiepsko to wyszło, w momencie kiedy Pani tyle razy użyła słowa „nielegalny” i nie potrafiła tej nielegalności uzasadnić, odsyłając ludzi do „procedury administracyjnej” i wzorów z internetu. Słabo.

namiestnik

Bo do milicji ida teraz w wiekszosci zwyrodnialcy. Oni nawet nie mają testu corocznego sprawdzającego sprawność fizyczną.

Slawa

Oni sa skorumpowani przez ich Mocodawcow ktorzy tworza ten nielegalny system,wykonuja nielegalne rozkazy poniewaz boja sie stracic prace bo maja kredyty…ale nie powinni sie bac nawet kosztem utraty Pracy poniewaz jesli zostana zwolnieni to tez to jest nielegalne i w Sadzie zostana przywroceni do Pracy i otrzymaja odszkodowania i wiekszosc powinna Tak zrobic i wtedy ten system z papieru sie rozpada,a kredyty tez sa iluzja(wirtualne cyferki na ekranie bez pokrycia) od ktorych Banki pobieraja nielegalnie procenty ktore to kredyty juz niedlugo zostana ludziom umorzone poniewaz caly obecny system i Prawo Morskie jest jednym wielkim oszustwem bogatych kosztem biednych. Policje w wiekszosci Panstw na Swiecie sa juz zorganizowanymi grupami przestepczymi ktore sluza Korporacjom przez ktore zostaly wykupione i skorumpowane,a powinni sluzyc Narodowi bo wladze w Panstwie sprawuje Narod. Wszystko bedzie dobrze bo Babilon upada. 🌞✌️