Zbigniew Martyka

Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA – Dlatego wiele firm zrzeka się odpowiedzialności! [WIDEO]

przez | 18 sierpnia 2021

Niedawno miała miejsce konferencja Ordo Medicus. Dr Zbigniew Martyka wziął w niej udział i jego wypowiedzi dotyczyły różnych powikłań poszczepiennych. Część tych powikłań może ujawnić się dopiero po kilku latach i firmy farmaceutyczne o tym wiedzą. Niestety nie jest to zdrowa oraz klarowna sytuacja. Co zatem może czekać osoby, które się zaszczepiły?

– Nie możemy pozostawić tematu szczepień oraz wynikających z niego skutków ubocznych bez komenatrza. Mowa o kwestii obserwacji po kilku, do nawet kilkunastu dni od zaszczepienia się. Wtedy mogą pojawić się skutki uboczne i musimy być tego świadomi. To sprawia, że firmy farmaceutyczne zrzekają się odpowiedzialności. Prawdziwe powikłania mogą pojawić się nawet po kilku latach – powiedział dr Martyka.

– Z kolei, jeśli chodzi o skutki uboczne, które mogą wystąpić po kilku latach, to tutaj nie ma mowy o wczesnych odczynach poszczepiennych takich, jak bolesność, gorączka czy też zaczerwienienie. Chodzi o to, jakie szkody dana szczepionka może wyrządzić w naszym organizmie – zauważył lekarz.

Dr Martyka zaznaczył także, że z jednej strony mamy do czynienia z „naciąganiem”, jeśli chodzi o rozpoznanie zachorowań na Covid-19, natomiast z drugiej strony, często bagatelizujemy powikłania, jakie mogą wynikać ze szczepienia się. Lekarz stwierdził, że spotkał się także z przypadkami zgonów tuż po podaniu szczepionki. Występowały także często inne powikłania.

Lekarz zwrócił także uwagę na to,  że powinniśmy badać różne zdarzenia, jakie mogą pojawić się po przyjęciu szczepionki. Kiedy pojawią się powikłania i my stwierdzimy, że „nie stwierdzono związku ze szczepieniem”, wtedy będziemy zakłamywać rzeczywistość.

0 Udostępnień

13 myśli nt. „Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA – Dlatego wiele firm zrzeka się odpowiedzialności! [WIDEO]

  1. ja

   W kiblu masz odsłonięte pewne części ciała, przez które wirusy wnikają bardzo prosto. Przez oczy, uszy, rany (np. uszkodzenia naskórka – czasami wystarczy zwykły peeling twarzy) wirusy również wnikają. Widziałeś jakie środki ostrożności są stosowane w laboratoriach?
   To co podałeś, to bzdury powyrywane chaotycznie z różnych miejsc.
   WHO nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Kłamali i kłamią nada.l Przykładami właśnie są wirusy – ptasie, świńskie, następnie ebola, hiv oraz wiele innych takich np. jak ostatnio modny…
   Nie bardzo mam czas oraz chęci dyskutować z panią Natalią Sawką bo akurat w tym przypadku, to strata czasu.

   Odpowiedz
  2. Prawda2

   Powołujesz się na Agencję AFP tak zwanych niezależnych weryfikatorów zapominając że powstała i jest utrzymywana przez FB i co najważniejsze reprezentuje wyłącznie poglądy swojego płatnika czyli FB …

   Odpowiedz
   1. Marek

    Jesteś po prostu POwskim chamem i czytelnikiem gównogazet w rodzaju wyborczej, neewsweka czy polityki mikrocefalu 😭😭😭

    Odpowiedz
  3. Eol

   AFP niczego nie obala. Dobiera badania i kontrargumenty wg tego samego klucza co ultraszczepionkowcy, czyli tendencyjnie. Dr Witczak rozwinął w paru wypowiedziach temat selekcji badań pod tezę. Na końcu jest jednak bezstronne porównanie jakości danych porównawczych a przede wszystkim celowość medycznej i terwencji wg kryterium ryzyko vs korzyść. Podsumowanie krytyki wypowiedzi dr Martyki twierdzeniem, że nie wszystkie zdjęcia z Bergamo użyte w propagandzie grozy były fałszywe jest zabawne.

   Odpowiedz
 1. marysia

  powtorka z rozrywki
  pamiętom czasy bieruta i gomulki, gierka i dalej
  wtedy nie wolno było negowac dobroci i raju – zwiazku radzieckiego ; mozna było [za bieruta[ nieźle 'zarobic’ w ub
  teraz to samo – ino sanitaryzm sterwoany przez gangsters z davos i new york

  Odpowiedz
 2. asd

  HAHAHA, no argumenty z d.py. Jedyne randomizowane badanie na maseczki względem korona wirusa są z Danii z 2020, a inne sponsorowane to możesz sobie w d.pę wsadzić. Tylko randomizowane badania nieuku. Nawet dobrze kontry nie potrafią zrobić, przedszkolak by was zaorał o reszcie nawet sie nie wypowiadam, bo to ciężkie wypociny.

  Odpowiedz
 3. Ivena

  Dziś się dowiedziałam, że jest takie zalecenie w szpitalach, że jak umiera w szpitalu osoba za$zczepiona a miała objawy podobne do coVid, to nie wolno robić jej testu, tylko odrazu wpisywać grypa, zapalenie płuc czy powikłania pogrypowe itp … Czy to ktoś może potwierdzić, bo ja mam info z drugiej ręki …
  Czyżby $zczepieni nie mogli umierać na coVid i Nopy 😳

  Odpowiedz
  1. Agnieszka

   Moj znajomy po szczepieniu byl oslabiony i zachorowal, mial wys.goraczke, bole kostnostawowe, gard”o, nie mogl mowic, bylo mu duszno, po 2dniach poszedl do.lekarzabo oddzyskal glos,ta od razu że to jakieś wirusowe zapalenie drog oddechowych, nic ze może covid, nie, bo szczepiony..

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *