bunt imigrantów w Wędrzynie

BUNT IMIGRANTÓW w ośrodku w Węgrzynie! Co to K…. ma być, dlaczego Polski podatnik ma utrzymywać NIELEGALNYCH imigrantów?! [WIDEO]

przez | 26 listopada 2021

Taki jest właśnie efekt polityki, która jest postulowana przez lewicę. Chodzi o brak wydalania nielegalnych imigrantów oraz wprowadzanie procedury azylowej. Pięciuset policjantów było zmuszonych do tłumienia buntu i ci funkcjonariusze pilnowali sześciuset nielegalnych imigrantów. Wszystko to działo się na poligonie w Wędrzynie. W tej miejscowości około sto pięćdziesiąt osób wszczęło bunt.

Cudzoziemcy między innymi podpalili elementy wyposażenia ośrodka oraz niszczyli wszelkie zabezpieczenia. Próbowali oni także sforsować ogrodzenie i uciec.

Musimy zatem podkreślić i mieć świadomość tego, że polski podatnik jest zobligowany do sponsorowania nie tylko zniszczonego sprzętu, ale także sponsoruje pracę Policji, Wojska Polskiego oraz Straży Granicznej. W tej chwili w naszym kraju utrzymywanych jest kilka tysięcy osób.

Zaznaczmy również, że gdyby politykę państwa prowadziła lewica oraz aktywiści organizacji proimigranckich, to w niedalekiej przyszłości mogłoby być w Polsce nawet kilkadziesiąt czy też kilkaset tysięcy imigrantów.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 31

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
konrad

dlaczego polski podatnik oplaca bezuzytecznych politykow?

Antykonrad

Dołącz do policjantów i pomóż, bo szczekać spod stołu każdy kundel potrafi! Za takie szczekanie powinno się karać adekwatnie.