dr Zalewski

Co dr Franc Zalewski ZNALAZŁ W TZW. SZCZEPIONKACH przeciw COVID19?! [WIDEO]

przez | 1 listopada 2021

Rzekoma pandemia koronawirusa sprawia, że mamy do czynienia z pewną, oficjalną covidową narracją. Możemy wprost powiedzieć o koronaszaleństwie oraz covidowariactwie. Media głównego nurtu nie mówią nam prawdy na temat mniemanej pandemii koronawirusa oraz na temat Covida. Natomiast osoby, które mają odmienne zdanie i mówią nam prawdę o tym całym cyrku, to są ignorowane i nie pokazywane w dużych mediach lub są po prostu ośmieszane. Tym razem doktor Franc Zalewski postanowił opowiedzieć nam, jak to jest naprawdę z koronaiwirusem oraz pandemią.

– Jak zawsze muszę coś znaleźć. To co znalazłem, to coś, trzeba o tym napisać grubymi i czarnymi literami. Badałem to i zrobiłem pomiary na temat tego czegoś. To coś ma główkę i ma trzy nóżki. Jest to tak zwana próbka CV Burewestnik – mówi dr Franc Zalewski.

Warto zobaczyć i posłuchać całego filmu i dowiedzieć się, co doktor Franc Zalewski znalazł w tych szczepionkach. Czy zatem te zachwalane przez większość polityków oraz przez praktycznie wszystkie media głównego nurtu są naprawdę bezpieczne oraz skuteczne? To bardzo ważne pytanie, na jakie poznamy odpowiedź, kiedy obejrzymy cały film, w którym doktor Franc Zalewski przedstawia konkretne fakty.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 351

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

31 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aga

Zgadza się. Dziękuję za Pana wkład w ujawnienie prawdy i stanie po stronie tej prawdy. Taka sama hydre odkryła dr Carry Madej i wielu innych badaczy. Czy to coś jest biologiczne czy sztuczne? Patolodzy z Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych w Reutlingen w Niemczech stwierdzili, że jest to twór sztuczny. W tych szczepionkach jest dużo takich dziwnych i niezadeklarowanych składników.

Na pewno nie sprzyjają one zdrowiu. Ale tak wielu ludzi ślepo wierzy medycynie i propagandzie medialnej, że jest to aż niepojete. Ci co szli do gazu tez myśleli, że idą brać kąpiel nie dlatego że byli głupcam ale dlatego, że nie mogli uwierzyć , że druga strona może być tak zła i zepsuta. Teraz jednak trzeba czerpać z doświadczeń historii i bezwzględnie sprzeciwić się temu samemu złu.

Największy guru tej plandemii dr Anthony Fauci badał w 2008 z kilkoma innymi naukowcami przyczyny i śmiertelność grypy z 1918 tzw hiszpanki. Ponownie zbadano próbki tkanek 59 żołnierzy amerykańskich, którzy wtedy zmarli na hiszpanke, przeanalizowano 2000 prac w 3 językach, sekcje zlokalizowali ok 9 tys zmarłych. Wnioski z tego bardzo wnikliwego badania : śmierci nie spowodował bezpośrednio niezidentyfikowany wówczas wirus grypy ale raczej ciężkie wtórne bakteryjne zapalenie płuc wywołane przez różne bakterie, które normalnie bytują w nosie i gardle ale przedostały się do płuc. Późniejsze wynalezienie ANTYBIOTYKÓW nie wywołało juz takiej śmiertelności podczas epidemii w 1957 i 1968.

A teraz ten włoski Żyd po matce, każe używać maseczek, które sprzyjają przedostanie się bakterii z nosogardzieli do płuc i każe szczepić WIRUSOWYMI mało skutecznym i bardzo NIEBEZPIECZNYMI preparatami medycznymi gdyż nie są to szczepionki.

Jednak nic za darmo. Dr Fauci 15 lutego 2021 otrzymał w Tel Awiwie izraelską nagrodę Dan David Prize za walkę z koronawirusem I osiągnięcia dotyczące HIV. Tak, tak Fauci jest właścicielem kilku patentów dot.HIV. Laureat nagrody Nobla za odkrycie wirusa_AIDS francuski wirusolog Luc Montagnier postawił kontrowersyjną hipotezę na temat pochodzenia Covid. Już wcześniej kwestioniwal naturalność wirusa HIV, za co spotkał się z dużym ostracyzmem.

Czas uświadomić sobie, że trwa eksterminacja goi czyli nie_Żydów. Ludzie zacznijcie myśleć bo te puzzle juz pokazują większą część niejasnej przyszłości.

Last edited 1 miesiąc temu by Aga
aadi

Może właśnie chodzi o to aby debile sią sami uśmiercili

yebiemnielosplanety

to po prostu zmiotki spod maszyny do nabijania fiolek, zdarza sie najlepszym

Damian

Dokładnie Kazek. Zgadzam się z Tobą w stu procentach.

Flatearth

Nie tylko on o tym mówi…. poszukajcie bitchute.com

Wlodek

PODAJ DOKŁADNY ADRES.

Kytan

Dobrze prawi

crrrrrr

mam prawo wysłuchać każdego nawet jeśli mówi głupstwa, a nie że każdy ma mówić jak jebani złodzieje każą

Martin

Dlaczego on?
Jemu się nie wierzy w ani jedno słowo.
Jakby mi nawet powiedział, która jest godzina to i tak bym sprawdził sam.

Wlodek

A SOBIE WIERZYSZ ?

rollo

pało do lania

Luna

Ale szczepy kwiczą 🤣Nie dziwię się 🥱

Marcin

Tak, od rządu, który działa zawsze logicznie

Adam32

Trudno zrozumieć co mówi .
Przydały by się napisy tego co mówi.

Iza

A może tobie przydałby się aparat słuchowy. Ja wszystko rozumiem.

Wlodek

Nie każdy ma taki słuch jak Ty, tylko zazdrościć. Może to być również wina sprzętu.

Wlodek

Popieram.

JWK

Promujecie tego szalbierza,przekręta i nieuka???Dostajecie za to jakieś gratyfikacje?

mefiu

była że tacy „wariaci” natrafiają na prawdę więc nie skreślałbym z góry

Jaaaa

Myślę że to bardziej prawdopodobne niż kłamstwa żyda N… O

Flatearth

Jest to Stułbia pospolita (Hydra vulgaris). Żyje wiecznie. Jak utniesz łeb to wyrośnie nowy.
Możliwe , że to jest nowa hybryda (stworzenie + tlenek grafenu i aluminium).
Jest to nowa wiadomość potwierdzona zaraz po białku spike i grafenie.

YX

Oszołom Bill Gates który jest za spryskiwaniem nieba substancjami chemicznymii przktóre blokują dopływ słońca do ziemi i podnoszą w nocy temperaturę bo są rozpylane jak się da całą dobę a co za tym idzie podnoszą w konsekwencji temperaturę ziemi blokowanie dopływu słońca to też niszczenie odporności uludzi i zwierząt taki człowiek reklamuje szczepionki nic dziwnego że w nich też są substancje wysoce niebezpieczne dla zdrowia i życia.

mdfgfghfghfgh

to terrorysta gorszy od hitlera

Kazek

Proszę was, usuńcie tego typka i nie lansujcie go. Tylko da argumenty stronie przeciwnej, że ten Zalewski jest tu jakimś autorytetem. Mowa o gościu, który wytropił starą słowiańską cywilizację i głupoty gada o kosmitach i oszukuje widzów jakimiś gusłami – to naprawdę typowy antynaukowy typ prawdziwego „płaskoziemcy”, który manipuluje i kłamie.

Paweł

Kaziu nie podniecaj się swoją niewiedzą.

Badpolako

Dobrze gadasz. Musisz 3 dawkę zapodać sobie suplementu diety rządowej. Punkty szczpien podobno moja teraz być w publicznych toaletach i warzywniakach. Żeby takie nie dowiarki przypadkiem takiemu naukowacowi nie uwierzyli. Tylko gęsiego za kaczaczorem po 3 dawkę. A prze okazji zaloguj się na stronę może hujanoge wygrasz. Będzie czym jezdzik po Covidowym!

Marcin

Taaa… A rząd i te doktory przy premierze, to samą prawdę mówią, a zwłaszcza niedzielski… I kto tu w plaskoziemskie teorie wierzy?… Przecież wirus jest w odwrocie, no nie?

komentarz

KAZEK słyszysz siebie????????????????????????????????????????????????????????????????????????//

Willy

Kazek a masz na to jakieś dowody Że profesor gada głupoty znasz i wiesz co jest w tych preparatach znasz jakieś badania na ten temat to się podziel jak coś wiesz. Bo w internecie jest dużo krytyki profesora i na tym się kończy bez żadnych konkretów i dowodów.

Asuda

Też śledziłem jego poczynania kilklat temu. I skoro gosciuzna sienaskałach, a niedopatrzył się, że piramidy w egipcie zostały wylane, a nie zbudowane z ociosanych kamieni, gdzie w ich konsyrukcji zostały szalunki, i inne ślady, to ja nie wiem co to za ekspert…

Wlodek

Kaziuk TWOJA wiedza jest porażająca – wychodzi słomą z butów.