dr Anna Mandrela

Dr Anna Mandrela MOCNO odpowiada na antypolskie kłamstwa! NIESAMOWITA historia siostry Izabeli! [WIDEO]

przez | 4 października 2021

Telewizja wRealu24 przedstawia niesamowitą historię. Otóż dzisiaj część polityków, szczególnie związanych z totalną opozycją mówi, że Polacy tak samo obecnie ratują uchodźców, jak w trakcie II wojny światowej ratowali Żydów. Jest to oczywiste przekłamanie. Niestety część mediów głównego nurtu sprzedaje nam taką narrację i każe nam tak myśleć. Jest to nic innego, jak medialna oraz polityczna oraz historyczna propaganda. Teraz zobaczymy, jak bardzo jest to przekłamane, jak bardzo historia była inna. W tym programie będzie o osobie, która nie tylko ratowała Żydów, ale także po II wojnie światowej, wiele wycierpiała z rąk osób pochodzenia żydowskiego.

– Takich postaci, jak siostra Izabela jest sporo. Akurat wyszło, gdy w momencie kiedy Żołnierze Wyklęci stali się popularni, to kilka takich postaci, jak Inka, jak Pilecki lub też jak pułkownik Ciepliński zdobyło sporą popularność. Jednak musimy zwrócić uwagę na to, że ta popularność jest bardziej hasłowa. Podczas różnych marszy pamiętamy o tych osobach. Chodzi o to, aby ludzie interesowali się polskimi bohaterami oraz polskimi patriotami – mówi doktor Anna Mandrela.

– Musimy także pamiętać o prześladowaniu Kościoła przez komunizm. Było wiele publikacji na ten temat. Jest także wiele artykułów w Internecie. Ukazał się nawet krótki film dokumentalny, który został zrealizowany przez TVP Historia. Jednak większego odzewu ten film nie zyskał – dodaje dr Mandrela.

Musimy zatem pamiętać o historii Polski oraz o bohaterach, którzy walczyli o naszą wolność. Niestety często narracja w mediach głównego nurtu jest inna, zakłamana i niekorzystna dla Polski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments