dr Charles Hoffe szczepionki mogą nam szkodzić

Dr Charles Hoffe OSTRZEGA: Katastrofalne skutki stosowania szczepionek mRNA – Cały film – Polskie napisy [WIDEO]

przez | 16 listopada 2021

– Kiedy szczepionka na Covid zostanie wstrzyknięta w Twoje ramię, teraz to już wiemy, że tylko 25 procent z tego faktycznie pozostaje w Twoim ramieniu, a pozostałe 75 procent jest w rzeczywistości zbierane przez układ limfatyczny i wprowadzane do układu krążenia. To oznacza zatem, że te małe paczki informacyjnego RNA (mRNA) w pojedynczej dawce szczepionki Moderna jest czterdzieści bilionów cząsteczek mRNA… tak to prawda – czterdzieści bilionów. Te cząsteczki są wstrzykiwane w Twoje ramię – mówi dr Charles Hoffe.

– Tak więc trzy czwarte z nich jest przejmowane przez układ limfatyczny i te cząsteczki trafiają do krwiobiegu w tych malutkich pakietach, które są przeznaczone do wchłonięcia przez komórki, które mogą to coś w siebie wchłonąć – dodaje lekarz.

– Miejsce, w który następuje wchłanianie, znajduje się w sieci naczyń włosowatych. Innymi słowy, są to najmniejsze naczynia, w których krew bardzo spowalnia swój bieg. To są bardzo małe naczynia. Tak więc te małe pakiety genów są wchłaniane do komórek wokół naczyń krwionośnych, czyli do śródbłonka naczyniowego – uzasadnia dr Hoffe.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 77

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koza

Tu chodzi tylko o kasę a nie o nasze zdrowie.Kosztem zdrowia ludzi zrobili gigantyczny interes na szczepionkach,testach,maskach,środkach dezynfekcyjnych,respiratorach,lodówkach i.t.d

bodek

przy tej okazji depopulacje

Piotr

Gdyby chodzilo tylko o kasę – spałbym spokojnie. Rzeczywisty cel to redukcja ludności.

xxx

Na szafot z rzadem, albo pod mur jak w rumunii

anencja

A to nie wiedziałam,że PIS rządzi na całym świecie