dr Hałąt o koronawirusie

Dr Hałat, jak zawsze, NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI na rządzie i propagandzie okołoCOVIDowej!! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Dr Hałat wprost mówi o długiej liście powikłań poszczepiennych. Lista ta zaczynała się od zakrzepicy. Potem pojawiało się zapalenie mięśnia sercowego. Niedawno EMA przyznała, że mogą być powikłania w postaci tocznia rumieniowatego, w postaci zapalenia kłębuszków nerkowych i zespołu nerczycowego. Dr Hałat mówi prawdę na temat Covid, powikłaniach oraz szczepieniach dzieci.

Mamy do czynienia z sytuacją kuriozalną, gdyż wiele osób, które się zaszczepiły, nie wiedzą, jakie skutki uboczne mogą pojawić się nawet po kilku latach od dnia zaszczepienia się. Niestety ulegliśmy skomasowanej propagandzie. Media głównego nurtu nakazują się nam szczepić, jednak nie wszyscy mówią, czym to grozi.

Pojawiają się nowe warianty koronawirusa. Wielu lekarzy, wirusologów oraz ekspertów wprost mówi o pewnym eksperymencie medycznym, z jakim mamy do czynienia. Musimy myśleć samodzielnie, szczególnie w czasach, kiedy jest wiele propagandy odnośnie plandemii koronawirusa.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Dr Hałat, jak zawsze, NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI na rządzie i propagandzie okołoCOVIDowej!! [WIDEO]

  1. Adam W.

    Trzeba ostro protestować i to szybko bo za parę dni uchwalą takie prawo ,że potem nikt nic nie zrobi. SLD PSL PO PIS ,to ta sama żydowską banda tylko pod inną nazwą.

    Odpowiedz
  2. Grzesiu

    Już usunięte z YT, nawet 24h nie był dostępny. Moglibyście wrzucać to na swoj serwer zebysny mogli to zobaczyć?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *