Dr Hałat o NOPach

Dr Hałat OSTRO o NIEZGŁASZANYCH NOPach: Prawo NAKAZUJE zgłaszanie niepożądanych odczynów poszczepiennych pod groźbą kary więzienia, a oni i tak tego nie robią! [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Dr Hałat mówi o pewnej absurdalnej sytuacji, kiedy chodzi o zgłaszanie niepożądanych odczynów poszczepiennych. Do tego obliguje nas ustawa. Mowa o ustawie o chorobach zakaźnych i zakażeniach z 2010 roku. Szczególnie dotyczy to lekarzy. Jednak wielu z nich tego nie robi z różnych przyczyn.

Obecnie mamy taką sytuację, że lekarze nie mówią o zmarłych pacjentach w wyniku powikłań poszczepiennych. Ci lekarze nie chcą wypełnić formularza, który zawierałby takie informacje. Lekarze robią wszystko, żeby nie zgłaszać NOPów. To sprawia, że ludzie są przekonani, iż szczepienia są całkowicie bezpieczne.

Media głównego nurtu przyjęły pewną sztywną linię i torpedują nas każdego dnia informacjami na temat szczepień, niejako przymuszając nas do nich. Tacy lekarze jak dr Hałat nie mają wstępu do telewizji. Są po prostu ignorowani.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „Dr Hałat OSTRO o NIEZGŁASZANYCH NOPach: Prawo NAKAZUJE zgłaszanie niepożądanych odczynów poszczepiennych pod groźbą kary więzienia, a oni i tak tego nie robią! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *