dr Zbigniew Hałat plandemia koronawirusa

Dr Hałat: To, co robi Niedzielski jest obrazą dla rozumu i inteligencji ludzkiej, dla zaufania rządu. To PROPAGANDA typowa dla czasów KOMUNIZMU, do których chyba wracamy! [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Wyraźnie i konkretne stanowisko odnośnie tej całej p(l)andemii koronaiwrusa ma dr Hałat, który wprost mówi o jednej wielkiej dezinformacji. Mamy do czynienia z totalnym zakłamywaniem rzeczywistości. Do tego przyczyniają się główne media, które sprzedają nam na każdym kroku papkę medialną. Jest to na rękę nie tylko politykom, ale przede wszystkim potężnym koncernom farmaceutycznym. Im zależy na tym, aby sprzedać jak najwięcej szczepionek, dlatego trzeba wywołać pewną psychozę w społeczeństwie. Te ma się wystraszyć i uwierzyć w to, co mówią marketingowy dużych firm produkujących szczepionki na Covid-19.

Teraz mówi się o wariancie Delta. Dr Hałat wygłasza opinię, że tak naprawdę nikt tego wariantu nigdy nie widział. Czy to oznacza zakłamywanie rzeczywistości w skali makro? Problem polega na tym, że epidemiolodzy (również ci uznani oraz szanowani za wkład do nauki), którzy sprzeciwiają się oficjalnej narracji na temat koronawirusa, są albo blokowani w mediach, albo ignorowani przez media.

To już nie są tematy medyczne, lecz tematy socjologiczne oraz polityczne. Specjaliści z zakresu inżynierii społecznej wiedzą, jak się buduje, a następnie promuje i rozwija, tego typu kampanie. Chodzi o ośmieszenie oraz podważenie wypowiedzi ekspertów.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 24

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość

Właśnie spotkałam kolejne stado baranich wyszczepów, które wierzy w „naukę” czyli tylko w to co mówią w TV i nie będą słuchać innych „bzdur” gdzie indziej. Biedni idioci podtrzymujący plandemię

Adam W.

Dr Hałat jeszcze kiedyś będzie nominowany do nagrody na rzecz działalności społecznej i obrony praw pacjenta. To co robią masoni z PiS jest kryminałem.