dr Malone o NOPach

Dr Malone opowiada o swoim NOPie, który niemal zabił go po 2 dawce szczepionki na COVID [WIDEO]

przez | 7 stycznia 2022

– Rozwinął się u mnie długi Covid. I ludzie zawsze pytają: dlaczego więc przyjąłeś szczepionkę? Przyjąłem ją wcześnie, była to Moderna, ponieważ Gwardia Narodowa rozprowadzała ją w mojej wiejskiej okolicy w środku północnej Wirginii. Mówiło się wcześniej, że te szczepionki faktycznie pomagają ludziom na „długi Covid”. Ja przyjąłem tę szczepionkę z dwóch powodów: miałem „długi Covid”, na którego szczepionka miała mi pomóc. Wiedziałem też, że będę musiał podróżować międzynarodowo, do Francji i Portugalii w najbliższej przyszłości – mówi dr Robert Malone, który jest współtwórcą szczepionki mRNA.

Dr Malone o NOPach

– Był dowód anegdotyczny (doniesienia, bez badań). Ale tak naprawdę nie widziałem solidnej publikacji naukowej lub pre printu (badania przed recenzją), który miałby potwierdzić te doniesienia. Ale mówiło się wtedy, że szczepionka faktycznie pomaga. I od tamtego czasu to, co wiemy to to, że jeśli miałeś Covid i masz naturalną odporność, masz większe ryzyko niepożądanych skutków szczepionki – dodaje dr Malone.

Dr Malone o tym, dlaczego nie powinniśmy szczepić dzieci

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 116

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Scooby

„który jest współtwórcą szczepionki mRNA”Malone opracował technologię mRNA, a nie „szczepionkę”. Jak będziecie takie bzdety pisać, to ludzie przestaną wam ufać. O rzetelność proszę.

Adam

Popieram wypowiedź poprzednika.

Mariusz

Osiołku, przecież jedno z drugiego wynika. Szczepionk=mRNA.