Robert Malone

Robert Malone, wynalaca technologii mRNA ostrzega: Zdrowe dzieci NIE POWINNY być szczepione na c19! [NAPISY PL]

przez | 28 grudnia 2021

– Nazywam się Robert Malone. Jestem lekarzem i naukowcem, a co ważniejsze: ojcem i dziadkiem. Zwykle nie czytam z kartki, ale to jest tak ważne, że chciałem mieć pewność, że każde moje słowo i każdy naukowy fakt, jaki wspominam, są właściwe. Swoje oświadczenie opieram na karierze poświęconej badaniom i rozwojowi szczepionek – mówi Robert Malone.

Robert Malone o szczepieniach dzieci

– Jestem zaszczepiony na Covid-19 i generalnie jestem zwolennikiem szczepień. Poświęciłem całą swoją karierę na opracowanie bezpiecznych i skutecznych sposób zapobiegania i leczenia chorób zakaźnych. Opublikuję tekst tego oświadczenia, abyście mogli się nim podzielić z przyjaciółmi i rodziną. Chodzi o to, że… – zanim zaszczepicie swoje dziecko – jest to decyzja nieodwracalna – chciałem, abyście poznali naukowe fakty na temat tej genetycznej szczepionki – dokonuje oceny i ostrzega Robert Malone.

Szczepienia dzieci? Uważajcie!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 156

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olo

Jestem zaszczepiony na Covid-19..( przyznaje w wywiadzie…).Wiedza naukowca i lekarza nie pozwoliła mu podjąć właściwej decyzji…Coś tu nie gra.Ostrzega przed szczepinką rodziców dzieci …a sam bierze szprycę i może jeszcze powie,że dla dosrosłych jest nieszkodliwa ( może coś wycieli z kartki jaką miał do przeczytania…)

Krzychu

A on dzieckiem jest..??

Kamila

W innym artykule jest wywiad z tym lekarzem, jak opowiada o powikłaniach u siebie po szczepieniu. Druga sprawa, że mowa tu tylko o dzieciach. Tak samo mowa była od samego początku pandemii, że dzieci prawie zawsze przechodzą to łagodnie (były oddzielnie traktowane niż dorośli). Może szczepionka również odnosi się w podobny sposób co do wieku. Zgodzę się również, że badania zwłaszcza na dzieciach powinny trwać kilka lat, żeby wykluczyć ewentualne powikłania typu bezpłodność. Wydaje mi się, że to jest kwestia wyboru: A) szczepić dzieci i ryzykować tego typu poważne powikłania zanim temat zostanie dobrze zbadany, B) nie szczepić dzieci wiedząc, że zdecydowana większość z nich jest odporna na ciężki przebieg choroby.