dr Zbigniew Martyka koronawirus

Dr Martyka OBALA NARRACJĘ RZĄDU na podstawie badań medycznych! [WIDEO]

przez | 24 sierpnia 2021

Dr Zbigniew Martyka rozwiewa wiele wątpliwości i mówi, gdzie jest prawda. W telewizji możemy usłyszeć różne informacje. Jednak w trwającej obecnie pandemii koronawirusa, ważna jest prawda. Tutaj musimy odnosić się do badań naukowych. Wiele osób niestety ignoruje takie badania naukowe. Wiele osób narzuca nam noszenie maseczek ochronnych, które zasłaniają usta i nos. Jednak dr Martyka zauważa, że ich skuteczność jest zerowa, jeśli chodzi o transmisje wirusa. Takie są fakty i nie wszyscy się z nimi zgadzają.

Badania są często ignorowane oraz są także blokowane. Musimy być na to przygotowani. Dr Martyka sam doświadczył tego, że nie wszyscy biorą jego tezy na poważnie, co jest oczywiście ważnym problemem, który dotyczy nas wszystkich.

Obecna pandemia koronawirusa jest różnie interpretowana także przez naukowców. Nie jest to dobra sytuacja. Dr Zbigniew Martyka wprost twierdzi, że tylko prawda może nas wyzwolić. W Polsce niestety nie robi się wiele badań odnośnie koronawirusa. W przypadku podejrzenia zachorowania na koronawirusa podejmuje się odpowiednie kroki. Jednak władza w Polsce nie zawsze wie, jak się zachować i jak postępować.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Idioci

Widać ze jesteście wszyscy umysłowo upośledzeni bez żadnego wykształcenia ani nawet wyobraźni. Widać ze nie macie zielonego pojęcia o służcie zdrowia ani w placówkach zdrowia. Pierdolicie takie kocopoly bo nikt na waszych oczach nie umierał na covida. Wylewacie swoje idiotyczne i bezsensowne ideologie o fałszywej pandemii jak jesteście zwykłymi robolami bez pojęcia jakiegokolwiek o tej chorobie. Wszyscy wypowiadacie się jakbyście byli conajmniej profesorami a w głowie pustka. Jestem wilkiem w waszym stadzie baranów i to właśnie wy będziecie pożywieniem tego co się dzieje. Przez was to gowno się rozprzestrzenia bo jesteście brudasami którzy nie myją nawet rak nie mówiąc już żebyście byli zachowawczy co do środków bezpieczeństwa i ostrożności. Wielcy atencjusze wśród ameb intelektualnych. Wasza niewiedza nie jest wytłumaczeniem wy Pisowskie popieradlo. Żeby się w pewnych tematach wypowiadać trzeba mieć jakakolwiek wiedzę na ten temat poparta dowodami a nie pierdolic bez sensu jak jeden mąż. Szkoda mi was „ludzie” drugiego sortu..

Mirosław

Świetny komentarz, nawet fantastyczny.

Emil

„W przypadku podejrzenia zachorowania na koronawirusa podejmuje się odpowiednie kroki”. A cóż to za paszkwil??? Co to znaczy podejrzenia, bo ABSOLUTNIE NIC to nie mówi? Co to ma być- wynik jakiegoś niewiarygodnego testu, czy może konkretny zespół objawów.? Aaaa…zapomniałem, to przecież jedyna choroba bezobjawowa. Daliśmy sobie wcisnąć w głowy jakąś zafajdaną ideologię, która pod postacią nowomowy przeinaczyła dotychczasowe założenia, kpiąc zupełnie z logiki oraz obowiązujących wytycznych. Teraz manipulatorzy mają w rękach narzędzia, dzięki którymi dobrowolnie mogą „sterować” wskaźnikami potencjalnych zachorowań i z tego tytułu, dokonywać w kraju kuriozalnych i wyniszczających ludzi i gospodarkę zamierzeń. To jest bandytyzm w białych rękawiczkach.

Mirosław

Świetny komentarz, nawet fantastyczny.

Zz

Pubmed
W książce fałszywa pandemia tom3 są wszystkie linki.
Polecam zakupić przeczytać i rozszerzać wiedzę.

Filip

Gdzie są te raport z randomizowanych badań o nieskuteczności maseczek?
Poproszę o jakieś linki, chciałbym się wyedukować.

Tomasz

Wystarczy ze dowiesz sie ze organizm czlowieka potrzebuje tlenu do prawidlowego funkcjonowania i jak mysle zaczniesz dotleniac swoj to wlaczy Ci sie myslenie tz.”logicxne”
Zycze powodzenia.

Zooloo

Na Proremedium
http://proremedium.pl/2020/10/19/maski-opadly-demaskowanie-maseczkowej-manipulacji/
Oprócz tego znajdziesz tam jeszcze inne opracowania.

wewe4w

nie każdy ma modoksiążkę, dlaczego blokujecie dostep do wideo?
proponuje opublikować na peertube

Tomasz

Coraz więcej prawdy wychodzi