dr Osiniak o powikłaniach poszczepiennych

Dr Osiniak o NOPach po szczepieniach: Tych powikłań NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ!!! [WIDEO]

przez | 13 września 2021

Dr Osiniak jest lekarzem rodzinnym i przedstawia swoje praktyczne uwagi na temat powikłań poszczepiennych. Otóż musimy wiedzieć, że w ciągu jednego tygodnia zgłosiło się do lekarki pięć osób. Były to kobiety w wieku 45-60 lat, które kilka tygodni po drugiej szczepionce zgłaszały bóle wielostanowe. Te osoby były zaszczepione Pfizerem. Do tej pory nie były one nieobciążone genetycznie żadną chorobą stawową autoimmunologiczną, i nigdy wcześniej nie chorowały.

Wśród zaburzeń poszczepiennych były także problemy z pamięcią. Takich problemów nie można było lekceważyć, gdyż są one poważne. Tutaj zawiniły szczepionki. O tym się praktycznie nie mówi w głównych mediach, żeby ludzi nie zniechęcić do szczepień. Możemy wprost powiedzieć o przymusie szczepień. Jednak nie jest to oficjalne. Pacjenci zgłaszali także obniżenie siły mięśniowej oraz zawały (po drugiej dawce szczepionki).

Dr Osiniak ma odwagę mówić prawdę w czasach, kiedy panuje jedna linia polityczna odnośnie szczepień. Politycy nie chcą mówić o powikłaniach, tylko nakazują nam się zaszczepić, gdyż w ich opinii jest to jedyna skuteczna droga na pokonanie koronawirusa. Czy tak jest naprawdę?

0 Udostępnień

13 myśli nt. „Dr Osiniak o NOPach po szczepieniach: Tych powikłań NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ!!! [WIDEO]

 1. Adam W.

  Wszystko jest tak proceduralnie ustawione ,że nie ma żadnych NOP ów. A ja znam kilka osób, które albo ciężko chorują lub zmarli po szczepieniu. Żaden lekarz nie mówi, że przyczyną jest szczepienie ,A wręcz przeciwnie zaprzecza temu ,zapewne w obawie ,że izba lekarska zabierze mu prawo wykonywania zawodu. Mówiono krytycznie o reżimie w Korei północnej czy braku praw człowieka w chinach tymczasem dziś Europa przypomina oba te kraje razem wzięte. Do czego doprowadza chęć dominacji nad ludzkością. Szaleństwo, które trzeba wyhamować.

  Odpowiedz
 2. Renata

  Na rzeszowskich uczelniach przymus szczepień! Niezaszczepieni nie będą mogli uczestniczyć w wykładach! Jak się bronić przed tym zamordyzmem pomocy!

  Odpowiedz
  1. DD

   Witam.
   Jak się przed tym bronić?
   Zbojkotować ich.Wy i My jesteśmy im tak samo potrzebni jak oni Nam.Bez Was oni też nie będą prowadzić zajęć.Sami niech się szczepią jak chcą.

   Odpowiedz
 3. Barbara

  Witam proszę poszukać w internecie
  Grzegorz Płaczek i napisać do niego
  On kieruje do prawnika który pracuje w jego fundacji
  Napewno pomoże . Jedyna osoba w Polsce która nie odsyła z , kwitkiem’
  Ale tez musimy wspierać jego fundacje
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Kunszt Herbert

  Hola hola problemy z pamięcią nie są powikłaniami, to jest jeden z zamierzonych skutków. Tak miało byc, mieliśmy też robić pod siebie i prosić o miłosierną autanazje.

  Odpowiedz
 5. Agna

  Moja sasiadka, zwolenniczka Tuska , nauczycielka po Liceum Pedagogicznym, uważa, ze ludzie, jak mowi : *entelegętni*, powinni sie zaszczepić 😉😂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *