dr Piotr Witczak Covid-19

Dr Piotr Witczak pokazuje, jak w rzeczywistości wyglądają statystyki zachorowalności, hospitalizacji i zgonów z COVID-19 [WIDEO]

przez | 11 grudnia 2021

– Właśnie chodzi o to, żeby znaleźć sposób, jak przekonać tych niezdecydowanych. Bo tych, którzy już są bardzo przesiąknięci tą propagandą, szanse są niewielkie. Muszą doświadczyć na własnej skórze bolesnych konsekwencji swoich działań. Natomiast są osoby, które zastanawiają się, jednak propaganda zwycięża. Jak przekonać kogoś do tego, że praktycznie każda stacja radiowa, każdy kanał telewizyjny, większość tak zwanych „ekspertów” z najwyższej półki mówią tym samym językiem? – zadaje pytanie dr Piotr Witczak, który udziela wielu niepoprawnych politycznie komentarzy odnośnie rzekomej pandemii koronawirusa oraz przymusu szczepień.

Dr Piotr Witczak Covid-19. Kłamstwa na temat rzekomej pandemii koronawirusa

– To sytuacja patowa, prawda? Dlaczego ja, taki, powiedzmy sobie, podrzędny biolog medyczny, który gdzieś tam z tego systemu się wyrwał, jakie ma szanse przekonać ludzi, jakie ma szanse w potyczce z takim olbrzymim lobby i z takimi ekspertami, którzy mają osiągnięcia, wysokie stanowiska… – dodaje dr Witczak.

Prawda o Covid-19

– Właściwie jestem bez szans. Co więcej, nawet nauka, albo tym bardziej nauka, bardzo mocno wchodzi w tą propagandę, jest do tego zaprzęgnięta, wykorzystywana, więc tym bardziej kolejny sposób jest nam odbierany. Prawda jest taka, że nie uda się wszystkich wciągnąć w to, co się dzieje. I cały czas są ludzie nauki, są prace naukowe, są logiczne argumenty, które można wykorzystać. Dzisiaj chciałbym państwu je przedstawić, bo widzę, że większość bez masek, tzn. wszyscy bez maseczek, więc właściwie tutaj raczej utwierdzę państwa w przekonaniu, ale chcę, żeby państwo byli wyposażeni w narzędzia, którymi można przekonać innych – komentuje Piotr Witczak.

Dr Piotr Witczak nie boi się mówić prawdy o koronawirusie oraz o Covid-19. Takich osób jest więcej. Niestety media głównego nurtu nie zapraszają do swoich programów takich osób, gdyż chodzi o to, aby ogłupić jak najwięcej osób. Tak to niestety obecnie wygląda w praktyce. Ciężko się jest przebić takim osobom, jak na przykład Pan Piotr. Pozostaje nam jedynie czerpać informacje z Internetu, żeby poznać prawdę o Covid-19 oraz o tej całej mniemanej pandemii koronawirusa.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 214

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!