dr Piotr Witczak o szczepionkach

Dr Piotr Witczak pokazuje, jak wygląda proces tworzenia, badania i zatwierdzania szczepionek do użycia na ludziach oraz porównuje to wszystko z procesem wprowadzania szczepionki na COVID [WIDEO]

przez | 3 stycznia 2022

Dr Piotr Witczak o szczepionkach. – To jest, dla wielu się wydaje śmieszny argument, ale autentycznie, oni argumentują to tym, że już 1990 roku był pierwszy koncept, pomysł na szczepionkę mRNA. Już w 1990 roku. I oni używają argumentu, że już w 1990 wpadli na ten pomysł. Już od 1990 roku badamy szczepionki mRNA. Ale jak przewiniemy sobie dalej w historii, to dopiero w 2017 roku była pierwszy test takiej właśnie koncepcyjnej szczepionki na mRNA na raka – mówi dr Piotr Witczak.

Dr Piotr Witczak o szczepionkach. Kiedy to się zaczęło?

– Mówimy o osobach ciężko chorych, to nie jest profilaktyka. To jest leczenie. I dopiero w 2020 roku, czyli z 1990 roku przeskakujemy na 2020 rok, i dopiero tutaj mamy pierwsze badanie kliniczne. Oni wprowadzili nową technologię, opartą o materiał genetyczny, o mechanizm genetyczny, w ciągu niespełna roku! – dodaje dr Witczak.

Dr Witczak o propagandzie koronawirusowej

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 47

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments