dr Ratkowska o szczepieniach dzieci

Dr Ratkowska: Rząd chce skłócić DZIECI W SZKOŁACH i napuścić te zaszczepione na niezaszczepione [WIDEO]

przez | 11 września 2021

Właśnie dzieci idą do szkoły. Rodzice są bardzo zaniepokojeni tym, że są na nich naciski, aby szczepić dzieci. Słyszymy o tym w mediach, żeby szczepić dzieci i już są przygotowane i wysłane do dyrektorów szkół materiały edukacyjne, których zadaniem jest indoktrynowanie dzieci. Nie jest to jasna oraz zrozumiała sytuacja. Niestety tak to wygląda w rzeczywistości w Polsce. Wielu rodziców obawia się o swoje dzieci, którym wmawia się, żeby koniecznie się zaszczepiły.

Mówi się o tym, że dzieci, które się zaszczepią, będą superbohaterami. Z tego ma wynikać, że dzieci zaszczepione dbają o dobro i bezpieczeństwo innych osób. Jednak jak jest naprawdę? Dr Ratkowska opiera się w swoich wypowiedziach na faktach, nawet jeśli te nie są zgodne z obowiązującą linią polityczną i poprawnością polityczną. Z kolei dzieci, które nie chcą się zaszczepić, będą pokazywane jako dzieci, które są egoistami.

Jest to oczywiście manipulacja, której trzeba się przeciwstawić. Temat eksperymentów na dzieciach jest wielopoziomowy. Czy chodzi w tym wypadku o eksperymenty na dzieciach? Sami powinniśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego, jak mamy sobie radzić z rzekomą pandemią koronawirusa.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *