dr Piotr Witczak o segregacji i szczepieniach

Dr Witczak: Co z ludźmi, którzy będą SEGREGOWANI, a zaszczepić się NIE MOGĄ?! O tym media MILCZĄ! [WIDEO]

przez | 27 listopada 2021

– Kolejny argument, teraz potwierdzę to badaniami naukowymi, czyli to jest ta pośrednia forma przymusu do szczepień, w tym osób, u których ryzyko szczepienia może przewyższać korzyść. I mam na to dowody, na przykład publikacja z Toxicology Reports z 2021 roku. Ona dotyczyła ogólnie szczepień dzieci. Tam autorzy zdecydowanie wypowiadali się przeciwko szczepieniu dzieci, ale w załączniku jest analiza korzyści i ryzyka dla populacji powyżej 65 roku życia – mówi dr Piotr Witczak.

– I uwaga, w wyniku kalkulacji, którą ci autorzy przeprowadzili na łamach tego czasopisma, z tej kalkulacji wynika, że osoby powyżej 65 roku życia są 5 razy bardziej narażeni na śmierć z powodu szczepienia niż z powodu Covid-19 przy najbardziej korzystnych o założeniach! – alarmuje dr Witczak.

– To, proszę państwa, ten artykuł naukowy przeszedł recenzję! Jest opublikowany w całkiem niezłym czasopiśmie, indeks cytowań wynosi blisko 5, więc dla kogoś, kto nie wie, jaka jest wartość tego wskaźnika, to mówię, że w Polsce żadne czasopismo medyczne nie ma nawet 4 wartości indeksu cytowań – zaznacza Piotr Witczak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 106

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz

Skoro po szczepionce nie ma zgonu to niech pokażą ile ludzi wychodzi z pod respiratora zdrowym bo wziął szczepionkę jakoś nie pokazują