dr Witczak o COVID

Dr Witczak: MIAŻDŻĄCE dane na temat NADMIAROWYCH ZGONÓW w Polsce! Ludzie UMIERALI w domach na INNE CHOROBY, bo nie mieli DOSTĘPU do SZPITALI! [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Dr Witczak odnosi się do ostatnich wyników badań, które wykazały, że już prawie połowa hospitalizacji COVID jest bezobjawowa albo łagodna. Wcześniej, zanim pojawił się wariant Delta, było to ponad 30 procent przypadków. Możemy zatem zastanowić się, dlaczego tak jest. Dr Witaczek mówi, dlaczego hospitalizuje się bezobjawowe przypadki Covid. Mamy do czynienia z przypadkowymi diagnozami. Często pacjenci przyjmowani są z innego powodu, na przykład z chorobą onkologiczną, i dostają diagnozę. Tak to obecnie wygląda.

Statystyka nie kłamie. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że mamy już 75 tysięcy zgonów na Covid od początku tak zwanej pandemii koronawirusa. Dr Witczak mówi także, że osobiście większy stres miał, kiedy ograniczono ochronę zdrowia. Brakowało lekarzy dla pacjentów, którzy zmagali się z innymi chorobami, gdyż ci byli zajęci Covidem. Taka sytuacja była skandaliczna. Niestety tak zadecydowali politycy.

Dr Witczak przedstawia także konkretne dane. Otóż w 2020 roku, względem 2019 roku, mamy mniej kart onkologicznych, mamy znacznie mniej pacjentów udarowych. Mamy za to, co jest niezwykle ciekawe, 77 tysięcy zgonów pozaszpitalnych. Ci ludzie po prostu umierali w swoich domach bez żadnej pomocy medycznej ze strony lekarzy. Ci ludzie nie mieli dostępu do szpitali.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 11

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

Eeee tam…co wy wiecie….lemingi nawet uwiesza że koronaświrus wywołuje bezobjawową sraczkę…hahaaaaa…. bo takie tępe pały z nich są że nie potrafią samodzielnie myśleć a co dopiero czytać….Dla mnie jak coś jest bezobjawowe to tego nie ma….miał ktoś kiedyś bezobjawową sraczkę ?????? hahahaaaaaa……OT SARKAZM….

luc

@Alien – Więc Twoja w tym rola żeby innych uświadamiać.

Jaska

Ja mam bliznę na sercu, z czego wynika, ze miałam bezobjawowy slaby zawal.
Córka, która nigdy nie miała zapalenia płuc, ma ślady w płucach o przebytym zapaleniu.
Sa ludzie bezgoraczkowi, nie majacy dreszczy tylko czuja sie, jakby – powiedzmy – byli na kacu, lub po ostrej silowni. Zatem nie maja objawow choroby a jednak slady w organizmie wskazuja na obecna lub przebyta chorobe. OB wykazuje stan zapalny, morfologia wykryje bialaczke, itd, itp. A krwawienie wewnetrzne? Na zewnatrz krew nie wyplywa, wiec wg. ciebie, krwawienia nie ma.
Czlowieku, jesli nie widzisz czegos, nie znaczy, ze tego nie ma. Nie ma powietrza? Tlenu? Azotu?
Tu sie rozmawia o powaznych sprawach a ty o sraczce, ktora, co prawda ta potoczna jest zawsze objawowa, jednak czasem moze byc smiertelna. A jesli masz perforacje jelita, to ta przykladowa twoja sraczka, ktora wydobywa sie wewnatrz brzucha rowna sie smierci. Oj durak ty, durak. Idz po papier toaletowy, bo do ciebie tylko sraczka przemawia.