dr Witczak o koronawirusie

Dr Witczak: Opracowanie szczepionki trwa od 4 do 11 lat – Czego nie wiemy o lekach i koronawirusie? [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Dr Witczak, co prawda, nie jest lekarzem, lecz biologiem medycznym. To nie oznacza, że nie zna się na lekach. Wręcz przeciwnie. Zna się na nich świetnie. W tym filmie padają gorzkie słowa prawdy na temat obecnej pandemii koronawirusa, szczepionek oraz leków. Tego nie dowiesz się z telewizji głównego nurtu, gdyż tam panuje poprawność polityczna i w pewnym sensie cenzura, wobec tego każdy powinien wysłuchać argumentacji osób niezależnych, niezwiązanych z żadną telewizją, a już na pewno niezwiązanych z żadną partią polityczną.

Odnośnie szczepionek presja czasu jest niesamowita. Chodzi o to, aby wyprodukować i sprzedać jak najwięcej szczepionek. To wszystko dzieje się tak szybko i firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, nie chcą brać odpowiedzialności za powikłania, które mogą się niestety pojawić nawet po wielu latach.

Wobec tego warto posłuchać tego, co do powiedzenia ma dr Witczak na temat pandemii koronawirusa, szczepionek oraz leków. Istotnym argumentem dr-a Witczaka jest to, żeby nie pozwolić na szczepienie dzieci, gdyż skutki takiego działania mogą być bardzo negatywne.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 18

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

No cóż,pieniądz nie smierdzi. Dopóki sprawcy tego zamieszania nie uznają, że dość zarobili, to ta sprawa nie skończy się.

Dulcem

Nie działa link do filmu z wypowiedzią dr. Witczaka. Możecie go zamieścić na jakiejś innej platformie, nie na YT??

Tato61

Dla pieniędzy zabili by własną matkę.