dr Witczak

Dr Witczak prezentuje przykłady fałszywych prognoz COVIDowych, które powstały na początku pandemii i które spowodowały powszechną panikę, a w konsekwencji lockdown [WIDEO]

przez | 13 grudnia 2021

– Ktoś zapyta, to dlaczego tyle ofiar pandemii? 76 tysięcy „zgonów Covid”, 120 tysięcy nadmiarowych zgonów, teraz już jest ich dużo więcej oczywiście, bo to trochę przedawnione. Przede wszystkim, już od początku pandemii pojawiły się wielkie modele, które prognozowały hekatombę, apokalipsę. Na przykład był taki model, który wskazywał, że w Stanach Zjednoczonych w ciągu czterech tygodni, na początku pandemii, zachoruje 100 milionów osób. Tak, 100 milionów osób! – mówi dr Piotr Witczak.

Pandemia w USA i absurdy z tym związane

– Od początku pandemii w USA do teraz, jak sprawdzałem, to jest kilkadziesiąt milionów zakażeń Covid. Powstały jeszcze takie modele, które rządzący dostawali na biurko z prestiżowych uczelni, z jakichś organizacji, no to zamykamy wszystko jak leci! Musimy działać, musimy coś zrobić – ocenia fakty dr Witczak.

Modele z prestiżowych uczelni

– Jeden model wskazywał, że jak się otworzą, to będzie nawet 25 tysięcy zgonów. Było osiemset kilka. To powstrzymało stany do otwierania się. Po prostu ktoś sobie wpisywać dane do modelu, ponieważ były to prestiżowe ośrodki, to OK, to musi być prawda. Więc to był pretekst do tego, że te działania były nadmierne. Jeśli mamy kilkadziesiąt tysięcy testów dziennie, w porywach mieliśmy nawet 100 tysięcy testów, i z tego 1% wyjdzie z plusem w wyniku samych zanieczyszczeń wymazu, co się często zdarza, relatywnie często, to zawsze te pozytywne przypadki będą – mówi prawdę o Covidzie i koronawirusie lekarz.

Jesteśmy na Twitterze:

https://twitter.com/WolnoscTV

Dr Witczak o statystykach na temat Covid-19:

https://wolnosc.tv/dr-piotr-witczak-pokazuje-jak-w-rzeczywistosci-wygladaja-statystyki-zachorowalnosci-hospitalizacji-i-zgonow-z-covid-19-wideo/

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 137

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirosław

Rewelacyjne, wręcz obrazoburcze wystąpienie Pana Dr Witczaka! Dotychczas znałem go jako człowieka niesłychanie wyważonego w osądach i wypowiadanych słowach. Ta obecna wersja Pana Doktora podoba mi się zdecydowanie bardziej, niż wcześniejsze. Jeżeli spojrzeć na zagadnienie w sposób zobiektywizowany, z uwzględnieniem dostępnych wiarygodnych danych epidemiologicznych, to cała ta „afera pandemiczna” jawi się jako jedna wielka mistyfikacja. Problem rzekomo o zasięgu światowym, rzekomo „zdrowotny”, w rzeczywistości jest niedoskonałą (ułomną) kompilacją niesprawdzalnych w rzeczywistości przewidywań rozwoju sytuacji na podstawie wzorów matematycznych, czyli czymś całkowicie oderwanym od rzeczywistości. Życiem człowieka jako integralnej jednostki biologicznej nie rządzą (i nigdy nie rządziły) prawa statystyki wynikającej z zasad matematycznych. Każdy organizm żywy (nie tylko człowiek) jest na tyle skomplikowaną indywidualnością (pomijając wielorakie uzależnienia biologiczne, biochemiczne, fizjologiczne, psychologiczne, ewolucyjne, wreszcie losowe), że nie podlega żadnym zasadom przewidywania na podstawie wzorów matematycznych, czy też teoretycznej ocenie w myśl wzorów opracowanych przez statystykę.