dr Włodzimierz Bodnar o Covid

Dr Włodzimierz Bodnar: 5 MILIONÓW KARY ZA LECZENIE AMANTADYNĄ – tak wygląda COVIDowe bezprawie w naszym kraju! [WIDEO]

przez | 9 listopada 2021

– Powiem w ten sposób, dziwne jest odczucie z tym wszystkim, co się dzieje. Akurat o uwięzieniu nie słyszałem co prawda, to może troszeczkę na wyrost powiedziane jest, natomiast zdziwiło mnie jedno, że to nie pacjenci, tylko że osoba z instytucji państwowej nadaje tok sprawie, a druga podejmuje. I to jest zaskakujące, że takie decyzje zapadają i toczą się takie sprawy. To jest w pewnym sensie kuriozum – mówi dr Włodzimierz Bodnar.

– Uważam, że pacjent jest stroną i pacjent jest najbardziej zainteresowany i powinien mieć prawo wyboru. To pacjent ma prawo decydować, ma prawo wyboru oraz powinien pisać skargi, a nie instytucja państwowa, która nadaje to do innej instytucji. Moim zdaniem ja jestem najmniejszą cząstką tego, co się dzieje w kraju, natomiast sytuacja jest tego typu, że najważniejszy jest pacjent i to pacjenci rzeczywiście są rozgoryczeni i to oni umierają, i to jest największy dramat – dodaje dr Bodnar.

– Powiem wprost, że choroba jest tak nieprzewidywalna i nie każdy lekarz wszystko może przewidzieć, bo ja też mogę mieć porażki, ta choroba jest trudna, ciężka oraz nieprzewidywalna. Aczkolwiek jeśli ma się doświadczenie, to rzeczywiście tą chorobą można z powodzeniem leczyć i wyleczyć – zaznacza dr Włodzimierz Bodnar.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JACEK

POWINNI TE KUR.Y PISOWSKIE WYSADZIĆ W POWIETRZE.NIE TAM JAKIEŚ PROTESTY WPUŚCIĆ Z 5 SAMOWYBUCHOWYCH DO TEGO CHLEWU I PO SPRAWIE.

Titi

Ale jakiej kary? Andrusiewicz w Polsacie powiedział że amantadyna nie szkodzi. Oczywiście powiedział że nie wie czy leczy. Ale powiedział że nie szkodzi. Więc w czym problem?

Dupa

Nie ma wyjścia jak pogonić k*rwy widłami

jan

Panie doktorze, tylko jedno słowo a cała masa ludzi stojacych za panem rozszarpie ta chołotę

Marek

A może tak jak na innych zrzucimy się na dr Bodnara?

Titi

Oczywiście można zrobić zrzutkę ale dlaczego mamy to robić skoro lek leczy. Nie można się tak poddawać i od razu płacić. Jak ktoś będzie zasądzona to najpierw trzeba protestować ale nie na forach chociaż to też, tylko przez protesty uliczne. Inaczej nas zjedzą na pierwsze śniadanie.

Modrak

Panie Doktorze dziekuje za wyleczenie bratowej z ciezkiego zapalenia pluc

elżbieta

precz z żydowskim nierządem w Polsce ty Niedzielski żydzie obsrany wynocha z Polski>>>

MaDa48

Wg. jakiego paragrafu w kodeksie karnym? Czy jest taki paragraf który zabrania leczenia?

salomon.pl

Za leczenie amantadyną 5 mln zł kary ale za zabijanie pavulonem 5 mln nagrody od WHO takie nam zafundowali luksusy talmudyczni czarodzieje z Wall Stret…..hahahhahaa

Adam W.

Brak słów po prostu. Ale z tych wypowiedzi w sumie nie dowiedziałem się czy faktycznie Pan doktor taka karę otrzymał 5 mln złotych. Czy to tylko prawdopodobieństwo takiej kary.

Gosia

Kara za to ,se pomaga. Wszyscy moi znajomi dzueku temu wyszli z choroby, czasami w ciężkim stanie.A Niedzielski znowu ok wytyczne do Faucuego pojechał .Tamten chciał, żeby choroba sue szerzyła

józef orczyk

Panie doktorze chylę czoła przed Panem niech tylko ktoś pozwie Pana to będzie już po nim bo ma Pan za sobą masę ludzi gotowych na wszystko

mikamika

Panie Doktorze, jest Pan WIELKI. Z serca płynące podziękowania i wyrazy wdzięczności za Pana działalnośc na rzecz zdrowia Polaków. Życzę Panu doskonałego zdrowia, wielkiej siły wewnętrznej w zmaganiach z przeciwnościami od losu oraz samych sukcesów w podejmowanych przez Pana Doktora działaniach. Niech Dobry Bóg otoczy swoją nieustającą opieką Pana i Bliskie Panu osoby oraz tych wszystkich, którzy z Panem współpracują i Pana wspierają.

BArt

Big Pharama trzyma wszystkich na stołkach i media mainstreamowe w kieszeni. Nie ma patentu, nie można zarobić, nie można pozwolić by leczono takim lekiem. Od początku też giną informacje ile osób zmarłych miało niedobory witaminy D3. Nie można ludziom podawać witaminy D3 profilaktycznie, ponieważ przestaną także chorować na nowotwory, a to także olbrzymie pieniądze. Dopiero jak zaczną szczepić dzieci i te zaczną umierać, mieć paraliże etc. to znajdzie się pełen zemsty rodzić i kupi czarnoprochowca i… Dopiero jak któryś łajdak zginie to może zaczną się bać. Na razie są bezkarni.

vit

Niedzielski, Poniedzielski, Piątek itp. to nazwiska nacji bardzo nienawidzącej Polaków

Max

Najwieksza zaraza na tym swiecie sa pierwsi handlarze niewolnikow zydzi. Chcesz byc zdrowy trzymaj nie zblizaj sie do zyda.