dr Zbigniew Hałat

Dr Zbigniew Hałat jak zwykle prosto z mostu: Dlaczego wszyscy, którzy mają rozliczać, kontrolować i sądzić ZAMILKLI? [WIDEO]

przez | 3 grudnia 2021

– Nasi bliźni giną, w naszych rodzinach tracimy członków, niezależnie od wieku – owszem, w podeszłym wieku, którym się przypisuje rozmaite choroby, na które nie chorowali. Zauważcie państwo, że przecież w 2020 roku o połowę spadła liczba zawałów serca! Czy można udawać brak zawału serca? Czy ktoś, kto po prostu doznaje objawów alarmowych dla każdego z rodziny, dla każdego z pogotowia, może udawać, że tego zawału nie ma? – pyta się dr Zbigniew Hałat.

Leczenie i statystyka

– Skąd się wzięła ta dziura w statystyce o połowę? Dlaczego nikt się nie zajmuje tym, odpowiedzialnością osób, które nas okradają ze składki zdrowotnej, rabują nasze podatki przeznaczone na zdrowie? Tym, że te podatki, że te składki nie są przeznaczone do leczenia ludzi, diagnozowania, leczenia zwykłych chorób, tych, które zawsze dziesiątkowały przecież ludzi w pewnym wieku – dodaje dr Hałat.

Kto nas okrada ze składek zdrowotnych?

– Od 65+ roku życia wykładniczo narasta koszt leczenia pacjenta z NFZ, o czym wszyscy wiemy, że z wiekiem te składki, które są na całe życie gromadzone i przeznaczane dla innych osób, powinny nam służyć. Nagle zostały zrabowane, nagle zamienione na narzędzie ucisku, na narzędzie eksploatacji ludzkiego strachu – ocenia system opieki zdrowotnej w Polsce dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 497

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!