niezależni lekarze - list do ministra zdrowia

DRAMAT! List niezależnych lekarzy i odpowiedź Ministra Zdrowia [WIDEO]

przez | 25 października 2021

– Kiedy to ostatecznie udało nam się zarejestrować nasze stowarzyszenie, zwróciliśmy się niezwłoczne z wnioskiem do ministra zdrowia o udzielenie nam informacji publicznej na 17 szczegółowych pytań. Przedstawię pokrótce te pytania. Kiedy i z jakim podmiotem została zawarta umowa o prowadzenie badań nad szczepieniami dzieci przeciw COVID-19? Jeśli umowa została zawarta, to w oparciu o jakie dane? Kto podjął decyzję? Kto zawarł umowę? W oparciu o jakie analizy i badania naukowe? Kto doradzał ministrowi zdrowia w podjęciu decyzji o zawarciu umowy? Czy decyzja ta o rozpoczęciu badań była konsultowana z konsultantami wojewódzkimi i konsultantem ds. pediatrii? Jaka jest procedura naboru dzieci do badań? Czy będzie przeprowadzone to na dzieciach zdrowych? – zadaje pytania niezależna lekarka.

– Zapytaliśmy także, kto będzie ponosić odpowiedzialność za niepożądane odczyny poszczepienne i czy podmioty prowadzące badania są objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w zakresie tych badań. Otrzymaliśmy odpowiedź, że „W związku z wnioskiem o udzielenie informacji publicznej w postaci tych właśnie 17 szczegółowych pytań informuję, iż podmiotem właściwym do udzielenia odpowiedzi na większość pytań jest Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych” – mówi pani lekarz.

– Tak, jak wspomniała już pani doktor, zostaliśmy odesłani właśnie do prezesa URPL. Niemniej jednak, z posiadanych informacji wynika, tak odpowiedziało nam Ministerstwo Zdrowia, że prowadzone jest badanie kliniczne ze szczepionką Comirnaty z udziałem populacji pediatrycznej – zaznacza lekarka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 141

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof

Wniosek do Trybunału Konstytucyjnego. Jeśli nie wolno zabijać dzieci „dla dobra ich matek”, nie powinno się też na nich eksperymentować „dla dobra dorosłych”.

Paweł

Znowu się zebrało kolejne stado nawiedzonych kretynów

Tamasiesmasi

Dobrze tępić ludobujców

Yuri Bezmenov

Te skur…syny posprzataja caly bajzel i potem „ujawnia” co tam mialo miejsce. Oczywiscie tylko jezeli opor spoleczny bedzie na tyle duzy. Czy jest mozliwosc odwolania sie do wyzszych instancji ?

Jantar

Wiersz, który napisałam na początku roku.

Już niebawem czas okaże
czy szczepionka zda egzamin
ze swej przydatności i jej celowości.
Czas najbliższy zrewiduje
i oceni o co chodzi z tą szczepionką.
Czy aby wszyscy zaszczepieni
będą tryskać zdrowiem.
Czy też będą chyrlać i tracić zdrowie.
Już niebawem się okaże
Czy rządzący naszym krajem
zdadzą podstawowy egzamin
z ochrony naszych rodaków.
Okaże się, czy zależy im na ich ochronie,
czy też na zagładzie.
Dlaczego im zależy na ciągłym
narzucaniu „reżimu sanitarnego”
Najwyższy czas zdać relacje
z ogłupiania narodu.

Jan

Norwegia: Minął już miesiąc od usunięcia przez Norwegię wszystkich ograniczeń. Brak paszportów Covid. Bez masek. Brak zasad dotyczących dystansu społecznego. Siedmiodniowa średnia śmiertelność Covid wynosi jeden. Dlaczego nikt nie mówi o sukcesie Norwegii?

Mirosław

Jak widać z przedstawionych faktów, urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Preparatów Biobójczych oraz członkowie „kadłubowych” Komisji Bioetycznych, a za nimi zachęcone ich postawą i poczuciem całkowitej bezkarności podmioty zaangażowane w przeprowadzenie tych bezprawnych działań, za nic mają obowiązujące prawo i szeroko rozumianą etykę postępowania oraz swoją rzeczywistą odpowiedzialność za podejmowane decyzje. Jeszcze do niedawna sądziłem, że obecna Polska jest tylko państwem „z dykty i kartonu”, obecnie już wiem, że jest to państwo „z bibułki” (albo z „papier d`mache”), a może wkrótce „z toilet paper”(?). POLACY, OBUDŹCIE SIĘ, BO WKRÓTCE TE NIEPRAWE I NIESPRAWIEDLIWE RZĄDY ZAWŁADNĄ WASZYM ZDROWIEM I ŻYCIEM, A WÓWCZAS BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO NA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIE W OBRONIE NASZEJ NARODOWEJ RACJI BYTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaro

Przyjęcie genowego preparatu eksperymentalnego (nie mającego NIC wspólnego z typową szczepionką na cokolwiek), to tylko szeroko zakrojony program eugeniczno- transhumanistyczny. Swego rodzaju wstęp, do stworzenia nowego człowieka przyszłości- całkowicie bezwolnego i maksymalnie kontrolowanego przez „elitę” tej cywilizacji.

Genowefa Borkowska

Tylko faszystowskie władze mogą tak postępować. Lekarze przysięgali, że nie będą szkodzić ale teraz tylko liczy się mamona a nie zdrowie najmłodszych. Zapomnieli niektórzy z nich, że jest czas SIANIA i CZAS ZBIERANIA. Stary Testament Księga Koheleta:”Zarówno sprawiedliwego jak i bezbożnego będzie sądził Bóg, na każdą bowiem sprawę i na każdy czyn jest czas wyznaczony”. Oby szybko nadszedł…..

Dorota

Oni wszyscy odpowiedzą przed Atta naszym stwórca nie tutaj na ziemi ale po śmierci. Szkoda mi tylko tych niewinnych dzieci które nie mają zdania czy chce brać w eksperymencie czy też nie. Wszyscy doktorzy którzy są angażowani do tego celu to mordercy hybrydy.

Monika

To odsyłanie od miejsca do miejsca zaczyna przypominać kabaret. Ludzki dramat nikogo z nich nie obchodzi, liczą się zyski wysoko postawionych …

Curvatura minor

Niezależne stowarzyszenie-pewnie obrane z logiki i rozumu.

Maria

Pieniądze nie śmierdzą co ? Rządowo koncernowi naciągacze,płatni naganiacze?wstyd,oj nie posłużą te pieniążki trolowe….

alicja

Jak Tobie nie wstyd pisać taki komentarz? Nie masz odrobiny wstydu i przyzwoitości? Ta sprzedajna hałastra, która niestety póki co ma władzę i siłę jest dla ludzkości stracona. Ty do nich dołączasz z własnej nieprzymuszonej woli czy z głupoty? Naprawdę pomyśl czy warto dla srebrników wchodzić w bagno.