Jan Pospieszalski o plandemii

Gidian u Jana Pospieszalskiego: Nic nie wróci do normalności bez naszej aktywności i naszego zaangażowania – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 11 września 2021

Gidian mówi w wywiadzie z Janem Pospieszalskim o zawodzie prawnika w czasach plandemii koronawirusa. Wielu prawników odważyło się mówić ludziom prawdę i wyjść z głównego nurtu. Oni zaprzeczyli pandemicznej narracji, która zniewoliła nas do tego stopnia, że zamknęliśmy się w kokonach wiedzy. Chodzi o przeczekanie tego, co jest i powrót w przyszłości do normalności. Jednak musimy wiedzieć, że to my jesteśmy normalnością i nie możemy sobie tylko pochodzić na marszach, poudawać, że protestujemy. Musimy zacząć myśleć samodzielnie i musimy wyrazić własne zdanie oraz sprzeciw wobec tego, czym karmi nas władza oraz media głównego nurtu.

Jan Pospieszalski nie boi się zapraszać osób, które mają swoje poglądy i nie ulegają propagandzie. Tym razem zaproszona do udzielenia wywiadu jest pani Gidian. Nie możemy zgodzić się na powielanie koronakłamstw. Z taką sytuacją mamy obecnie do czynienia. Mecenas Gidian mówi jak jest o środowisku prawniczym oraz o lekarzach, którzy nie zgadzają się z narracją, które nie ma nic wspólnego z prawdą.

Warto zatem posłuchać wywiadu Jana Pospieszalskiego z mecenas Gidian. Dowiemy się wielu cennych, często niezgodnych z poprawnością polityczną, wiadomości. Pospieszalski mówi także o szykanach wobec lekarzy, którzy nie boją się mówić prawdy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 14

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nina

Bardzo cieszy, że są odważni prawnicy, lekarze, coraz więcej myslacych ludzi. Razem damy radę. Pozdrawiam.

olek z Gliwic

Nie jestem sam. Dobrze ze sa prawnucy po „naszej stronie”. Dziekuje.

Samotny Wilk

Wielkie brawa dla tej młodziutkiej pani adwokat.
Pani Maju, jest pani MOJĄ BOHATERKĄ.