Jan Pospieszalski o plandemii

Gidian u Jana Pospieszalskiego: Nic nie wróci do normalności bez naszej aktywności i naszego zaangażowania – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 11 września 2021

Gidian mówi w wywiadzie z Janem Pospieszalskim o zawodzie prawnika w czasach plandemii koronawirusa. Wielu prawników odważyło się mówić ludziom prawdę i wyjść z głównego nurtu. Oni zaprzeczyli pandemicznej narracji, która zniewoliła nas do tego stopnia, że zamknęliśmy się w kokonach wiedzy. Chodzi o przeczekanie tego, co jest i powrót w przyszłości do normalności. Jednak musimy wiedzieć, że to my jesteśmy normalnością i nie możemy sobie tylko pochodzić na marszach, poudawać, że protestujemy. Musimy zacząć myśleć samodzielnie i musimy wyrazić własne zdanie oraz sprzeciw wobec tego, czym karmi nas władza oraz media głównego nurtu.

Jan Pospieszalski nie boi się zapraszać osób, które mają swoje poglądy i nie ulegają propagandzie. Tym razem zaproszona do udzielenia wywiadu jest pani Gidian. Nie możemy zgodzić się na powielanie koronakłamstw. Z taką sytuacją mamy obecnie do czynienia. Mecenas Gidian mówi jak jest o środowisku prawniczym oraz o lekarzach, którzy nie zgadzają się z narracją, które nie ma nic wspólnego z prawdą.

Warto zatem posłuchać wywiadu Jana Pospieszalskiego z mecenas Gidian. Dowiemy się wielu cennych, często niezgodnych z poprawnością polityczną, wiadomości. Pospieszalski mówi także o szykanach wobec lekarzy, którzy nie boją się mówić prawdy.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Gidian u Jana Pospieszalskiego: Nic nie wróci do normalności bez naszej aktywności i naszego zaangażowania – Warto Rozmawiać [WIDEO]

 1. Samotny Wilk

  Wielkie brawa dla tej młodziutkiej pani adwokat.
  Pani Maju, jest pani MOJĄ BOHATERKĄ.

  Odpowiedz
 2. Nina

  Bardzo cieszy, że są odważni prawnicy, lekarze, coraz więcej myslacych ludzi. Razem damy radę. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *