Phil Konieczny i Cezary Graf debata

GRAF vs KONIECZNY: ZŁOTO czy ZIEMNIAKI? Jak przygotować się na KRYZYS? [WIDEO]

przez | 22 września 2021

Wypada zaprosić Was na debatę dotyczącą inwestowanie pieniędzy, w której uczestniczą oraz spierają się Cezary Graf oraz Phil Konieczny. Rozmowa zaczyna się od tego, jakie składniki majątkowe mają zaproszeni goście. Cezary Graf mówi, że obecnie rynek jest prosty, ale zarazem skomplikowany. Teraz sens ma gotówka, od 5 do 20 procent – zależnie od portfela. Sens ma także inwestowanie w akcje, głównie rynków azjatyckich. Według Cezarego Grafa dobrym rozwiązaniem może być obecnie inwestowanie w metale szlachetne.

Phil Konieczny mówi, że nie inwestuje w tradycyjną giełdę i posiada kruszce. Chodzi o złoto i srebro. Inne surowce pan Konieczny omija z daleka. Warto także przyjrzeć się inwestowaniu w nieruchomości, w działki budowlane, w działki inwestycyjne oraz nieruchomości pod wynajem. Oczywiście powinniśmy także obserwować uważnie rynek kryptowalut. Phil Konieczny zauważa, że nie jest to koniec rynku kryptowalut.

Debata jest niezwykle ciekawa i każda ze stron ma swoje interesujące i warte rozważenia argumenty. Oczywiście inwestorzy różnią się między sobie podejściem do inwestowania. Inwestowanie to dziedzina, która wymaga odpowiedniej wiedzy, racjonalnego podejściu oraz wykonywania pewnych, złożonych oraz dokładnych analiz. Bez tego nie możemy nawet zajmować się i myśleć o inwestowaniu.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *