Grzegorz Braun profil Konfederacja usunięty

GRZEGORZ BRAUN: Cenzura profilu Konfederacji! Wyciągajmy WNIOSKI! [WIDEO]

przez | 7 stycznia 2022

Główny profil Konfederacji, ponad pół miliona obserwujących Polaków, profil jednej z partii w naszym parlamencie z dwucyfrowym poparciem został oficjalnie usunięty z Facebooka za wpisy o Covid-19. Cenzura niewygodnych faktów na portalach społecznościowych ma już miejsce od bardzo dawna. Blokowane są wpisy, z którymi nie zgadza się tamtejsza narracja, często lewicowa.

Grzegorz Braun na celowniku władzy

W moim przekonaniu nie ma przypadków, są tylko znaki. To jest znak, że prawdopodobieństwo przyśpieszonych wyborów wzrosło o 300% – mówi Grzegorz Braun, poseł na sejm RP – jeżeli zostaliśmy skasowani na Facebooku to nie po to by nam dać czas na podbudowanie swojego poparcia i oglądalności. Jest to prosty wniosek – trzeba kontaktować się w realu i moją reakcją na te cenzorskie praktyki w Internecie jest wezwanie do przystępowania do klubu Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 70

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Jak można karać za coś co jest według konstytucji nielegalne.wynika z tego że sejm RP to z wyjątkami przestępcy którzy swoje postępowanie opierają na stosowaniu z pozycji siły.zachowują się tak bo wiedzą że to jest ich ostatnia droga.