Grzegorz Braun masakruje rząd

Grzegorz Braun: ODPUŚĆCIE TURÓW albo PUŚCIMY nachodźców do Berlina A2! Nie ma PRÓŻNI GEOPOLITYCZNEJ! [WIDEO]

przez | 13 listopada 2021

Dlaczego koniecznością jest odpuszczenie Turowa? Jeśli Unia Europejska nam tego nie odpuści, to powinniśmy puścić nachodźców do Berlina autostradą A2. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma próżni geopolitycznej. Wchłonięta Białoruś to wieko od trumny przed nami. Jeśli trzeba strzelać, to się strzela. Nie możemy pętać rąk żołnierzy. Albo my, albo Bruksela, Waszyngton, Berlin, Tel Aviv.

Grzegorz Braun w trakcie jazdy samochodem komentuje ostatnie wydarzenia, jakie dotyczą sytuacji na granicy polsko – białoruskiej. Polityk Konfederacji mówi o konieczności deeskalacji konfliktu który z wojny hybrydowej może przeistoczyć się w wojnę militarną. Braun broni żołnierzy Wojska Polskiego, lecz krytykuje nieudolne decyzje partii rządzącej, które odnoszą się do działań na granicy Polski z Białorusią. Do sukcesu rządu możemy śmiało zaliczyć zacieśnienie relacji Łukaszenki z Putinem.

Grzegorz Braun mówi także o dosyć jednoznacznych życzeniach Łukaszenki wobec Polaków w dzień, w którym to Polska odzyskała niepodległość. Braun wspomina także o pewnej inicjatywie, która jest podejmowana w czasie kampanii prezydenckiej, gdzie na czele z profesorem Zapałowskim zaproponowano budowę Fortu Maczek oraz V Karpackiej Dywizji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pradawny Bóg RA

Nareszcie ktoś się odważył powiedzieć prawdę .

marja

bravissimo jak zawsze

ISKRA

Jestem za tym przewieźć uchodźców na granicę Niemiec i pozostawić, nie szturmują szkopow, zamieni się ich narracja.

józef orczyk

Brawo Panie Braun o Turów trzeba walczyć dlaczego za naszymi granicami funkcjonują kopalnie Czeskie i Niemieckie i tylko nasza musi być zamknięta wpuśćmy emigrantów do Niemiec

Piotr

Nareszcie. Natychmiast zacząć budować obozy dla uchodźców na granicach Niemiec i Czech. Bez ogrodzenia i bramy oraz strażników. Podstawić pociągi pod granicę Białorusi. Unia Europejska szybciutko wymięknie. Skończy się Turów i sądy Hiszpańskie.