Grzegorz Hercuń zamordyzm szkolny

Grzegorz Hercuń OSTRO o sanitaryźmie szkolnym! Jak RATOWAĆ nasze dzieci przed OBŁĘDEM? [WIDEO]

przez | 9 stycznia 2022

Jedną z podstaw naszego bytu, funkcjonowania państwa, społeczności jest edukacja dzieci. Aktualnie w szkołach, w mojej ocenie, zajmują się indoktrynacją dzieci i produkowaniem trybików machiny. Które mają za zadanie wykonywać tylko polecenia koncernów i różnego typu państwowych instytucji – zauważa w wywiadzie Grzegorz Hercuń, Trzeba dzieci oderwać od tego systemu edukacji, żeby uczyły się rzeczy sensownych.

Nie można być biernym

Trzeba odłączyć dzieci od tego zamordyzmu szkolnego, zredukować podstawę programową, która jest w dużej mierze niepotrzebna, a jest tylko ogłupiająca. W wielu szkołach dzieci są torturowane emocjonalnie, psychicznie niszczone. Jeżeli dzieci nie mają cierpliwości, zadatków, predyspozycji do różnych przedmiotów, to nie powinno się na nie wywierać takiej presji. Jeżeli, natomiast, ma smykałkę do czegoś, to właśnie to należy pielęgnować i rozwijać u dziecka. I to jest niezbędne.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 53

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

No niestety. Nauczyciele są przygotowywani do pracy z jedną grupą uczniów, tak zwanymi normalnymi. Każde dziecko, ktore odstaje od tzw. Normy już sprawia problem. Dlatego dzieci zdolne jak i niezbyt dajace sobie rade z nauką są wrzucone do jednego worka, a liczy się tylko „normals”. Rownaj do…… przecietnych.