Grzegorz Płaczek o Covid

Grzegorz Płaczek: Szykuje się trzecia i czwarta dawka. Gdzie występuje NAJNIŻSZY poziom WYSZ…IENIA w Unii Europejskiej? [WIDEO]

przez | 8 września 2021

Grzegorz Płaczek podejmuje próbę zmierzenia się z propagandą na temat Covid-19, jaka płynie do nas z mediów głównego nurtu. Jesteśmy wprost okłamywani i zalewani falą fałszywych newsów na temat domniemanej pandemii koronawirusa. Czy to jest pandemia, czy może plandemia koronawirusa? Każdy sam sobie powinien odpowiedzieć na to pytanie. Grzegorz Płaczek mówi tylko prawdę o Covid-19 oraz o tym, jakie decyzje podejmują rządy wielu krajów, również rząd Polski, żeby walczyć z Covidem.

Sam Grzegorz Płaczek nie jest antyszczepionkowcem, jak zarzuca jemu wiele osób. Jednak potrafi on racjonalnie podejść do tej kwestii oraz do samych szczepień na koronawirusa. Grzegorz Płaczek jest zwolennikiem wolności odnośnie szczepień. W żadnym wypadku nie możemy zgodzić się na przymus szczepień. Rządy wielu krajów do tego dążą. Chodzi o zmniejszenie liczby zakażeń oraz śmiertelnych przypadków na Covid-19.

Dania jest lepiej zaszczepionym państwem niż Polska. To miałoby spowodować, że w Danii znoszony jest twardy lockdown. Takie informacje podają główne media. Jednak jak jest naprawdę? Warto posłuchać wypowiedzi Grzegorza Płaczka na temat Covidu.

0 Udostępnień

6 myśli nt. „Grzegorz Płaczek: Szykuje się trzecia i czwarta dawka. Gdzie występuje NAJNIŻSZY poziom WYSZ…IENIA w Unii Europejskiej? [WIDEO]

 1. Darek

  Pierdolić tych głupków i żyć bez patrzenia na debili „szczepionkowych”. Ja mam wyjebane na idiotów.

  Odpowiedz
 2. Mirosław

  Dane przedstawione przez Pana Grzegorza Płaczka są ABSOLUTNIE OBALAJĄCE DLA TEORII SKUTECZNOŚCI ELIKSIROWANIA w tzw „pandemii” COVID-19. Cóż więcej można w tym temacie dodać poza wyrażeniem OGROMNEGO SZACUNKU ZA RZETELNOŚĆ, ZAPAŁ I WYSOKI POIOM MORALNY PREZENTOWANE PRZEZ PANA GRZEGORZA.

  Odpowiedz
 3. Dariusz

  Dania a wlasciwie rzadzacy tam planowali tylko zniesienie restrykcji ale oczywiscie uzalezniali to od ……………i tu podobnie jak wszedzie dluga lista . Dunczycy nie wytrzymali i wyszli na ulice , plonely samochody ! Naprawde protesty byly potezne jak na kraj 6 milionowy i tylko dlatego rzad musial zniesc restrykcje . Moge pomoc z informacjami wiadomosciami w jezyku dunskim czy norweskim .

  Odpowiedz
 4. Kasia

  Do Pani, która przeżywa ciężkie chwile, nie jest Pani sama. Może powinniśmy się wspierać, łączyć i poznawać wzajemnie.
  Pozdrawiam cieplo. Niezaszczepiona

  Odpowiedz
 5. Q2021

  Porownaj dane wyscypienia i zakazen i zgonow w

  Madagaskarze
  Turkmenistanie
  Nowej zelandii
  Korei polnocnej
  Bulgarii
  Bialorusi
  Do usa kanady izraela
  Wyniki beda szoku szoku szokuuuujace 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *