Jan Pospieszalski o szczepieniach

Jan Pospieszalski: Co spotyka tych, którzy nie chcą się $ZCZEPIĆ? Kardynał Nycz i jego wypowiedzi na temat antyszczepionkowców – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 4 września 2021

Jan Pospieszalski mówi o osobach, które nie chcą się zaszczepić. Pospieszalski wypowiada się także na temat tego, co powiedział niedawno kardynał Nycz. Czy zatem mamy do czynienia z przymusem szczepień także ze strony Kościoła? Czy nie mamy słuchać badaczy, lekarzy oraz naukowców, którzy przestrzegają przed przymusowymi szczepieniami się oraz mówią, jakie powikłania mogą pojawić się nawet po wielu latach od dnia zaszczepienia się. Nie możemy popadać w jakąś psychozę lub paranoję.

W wielu województwach Polski, gdzie jest mała grupa osób zaszczepionych, nie ma strachu przed Covidem. Z czym zatem mamy do czynienia? Dlaczego tak wiele osób straszy nas tym, co się z nami stanie, kiedy nie będziemy się szczepić? Mamy obecnie do czynienia z paraliżem służby zdrowia. Tutaj nie bez winy jest rząd Polski. Prawo i Sprawiedliwość często podejmuje niezbyt sensowne, kontrowersyjne oraz niekorzystne dla większości Polaków decyzje w związku z mniemaną pandemią koronawirusa.

Jan Pospieszalski jak zwykle dąży do prawdy i mówi jak jest z tak zwaną pandemią koronawirusa. Pandemia czy plandemia? Sami musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Podobnie jak sami musimy realnie oceniać wypowiedzi naukowców oraz lekarzy na temat szczepionek i ich negatywnych skutków.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 59

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maria

List episkopatu o ks Wyszyńskim nie uwzglednil JASNOGORSKICH SLUBOW NARODU ,TEGO,ZE JEST PRYMASEM TYSIACLECIA I DLACZEGO URATOWAL NAROD.I JEGO DUSZE.OJ BOLI ICH TA PRAWDA,CZEMU MNIE TO NIE
DZIWI

Ireneusz Zadrożny

Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań. Tadeusz Kościuszko. Jeżeli wg. kard. Nycza osoba niezaszczepiona łamie 5 przykazanie(przypomnę, że jest to przykazanie kościelne, a nie Boże, ponieważ 5 przykazanie Boże wspomina o szacunku dla rodziców), to idąc tym tokiem rozumowania ci, którzy prowadzą wszelkiego typu pojazdy codziennie narażają innych na utratę życia i zdrowia. A co mają powiedzieć producenci wszelkiej maści produktów, stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia? To są jakieś absurdy, ale nie ma się czemu dziwić, ponieważ: Przykro to mówić, ale na stan polskiego duszpasterstwa potężny wpływ ma poziom intelektualny przeciętnego księdza. Często niższy niż iloraz inteligencji przeciętnego wiernego. Józef Baniak.

Mamuma

5 przykazanie: Nie zabijaj

faryzeusze w koścele

O kościelnych faryzeuszach
„To, co robią, czynią tylko na pokaz. Starają się pobożnie wyglądać—zakładają na ramiona szkatułki z tekstami modlitw i chodzą w szatach z długimi frędzlami. 6 Oczekują zaszczytnych miejsc na przyjęciach i w synagogach 7 oraz wyrazów szacunku ze strony innych ludzi. Lubią, gdy inni zwracają się do nich: „nauczycielu”. 8 Lecz wy nie pozwalajcie, by was tak nazywano. Macie tylko jednego Nauczyciela, a wy jesteście sobie równi jak bracia. 9 I do nikogo na ziemi nie zwracajcie się „ojcze”, bo macie tylko jednego Ojca, w niebie. 10 Nie pozwalajcie też, aby nazywano was „mistrzami”, gdyż macie tylko jednego Mistrza—Mesjasza. 11 Największy z was niech będzie waszym sługą. 12 Kto sam siebie wywyższa, zostanie poniżony. A kto się uniża, zostanie wywyższony.
13-14 Marny wasz los, przywódcy religijni i faryzeusze! Jesteście obłudnikami! Zamykacie ludziom dostęp do królestwa niebieskiego! Sami nie wchodzicie i innym nie pozwalacie wejść!”

No pasaran!

1. Nycz to nie jest człowiek formatu Wyszyńskiego, tych dwóch postaci nie ma co porównywać.
2. Nycz to jes już stary dziad, który nie rozumie istoty działania szczepionki na covid-19, on myśli, że to taka sama szczepionka jak na odrę, krztusiec, tężec czy wreszcie ospę – a przecież tak nie jest i ktoś to musi wytłumaczyć temu dziadowi który wstydzi się za nas. A może niech sobie zmieni kraj pochodzenia?

Maciejos

Co wydarzyło się na „KuRiozalnym koncercie“ 14. sierpnia ?? Czy jest to krucjata privata Pana Pośpiecha 😅😎? 💁‍♂️

fałszywapandemia

Nie wierzę Nyczowi. Nie bylo go na Jasnej Górze podczas wielkiej pokuty. Kardynał Stefan Wyszyński pogoniłby to całe kowidowej towarzystwo.

Matrix the end

Wyszyński zdradził Polskie Podziemie, tj. obecnie tzw. Żołnierzy Wyklętych.

Maciejos

Co przez to rozumiesz? 😀☺️🙂